Rate this post

برندهای شکلات تلخ ایرانی مثل بسیاری از انواع شکلات های دیگر مثل تافی، شکلات کادویی، شکلات مغزدار و غیره در ایران زیاد و متنوع شده اند و شناخت شکلات تلخ ایرانی و مقرون به صرفه برای تجارت، مهم و ضروری به نظر می رسد.

 فروش انواع برندهای با کیفیت شکلات تلخ ایرانی با قیمت درب کارخانه

گروه شکلات ایران، با حسن سابقه و شناخت صنعت شکلات و تافی و تجارب گسترده در صادرات و واردات انواع شکلات، همچنین به لطف کارشناسان باتجربه و متخصص در تولید و تامین انواع شکلات و تافی، با انعقاد تفاهم نامه ها با بهترین کارخانه ها و نمایندگی های مستقیم و انحصاری، سبدی از بهترین شکلات های ایرانی و همچنین انواع شکلات تلخ ایرانی را برای عرضه به عمده فروشان و پخش کنندگان شکلات ایرانی فراهم کرده است. همچنین صادر کنندگان شکلات ایرانی و وارد کنندگان و تاجران سایر کشورها، با ارتباط با مجموعه ما می توانند نسبت به کسب مشاوره صادراتی و وارداتی برای خریدهای عمده کانتینری اقدام نمایند.

شکلات تلخ ایرانی

انواع برندهای با کیفیت و مقرون به صرف شکلات تلخ داخلی

وقتی در مورد برند با کیفیت صحبت می شود، باید نکته مهم دیگری نیز مد نظر گرفته شود و آن مهم قیمت شکلات است. با وجود اینکه کیفیت شکلات تلخ برای خرید و فروش و مصرف مهم و قابل اهمیت است، قیمت نیز عامل مهمی در حجم تقاضا محسوب می شود. بنابراین مجموعه شکلاتیران با درک صحیح نیاز بازار سبدی از متنوع ترین شکلات های تلخ ایرانی را فراهم نموده است.

پخش شکلات تلخ ایرانی در انواع زیر

  • شکلات تلخ برنوتی

شکلات های تلخ فله برنوتی 74% با وزن 4 گرم و به طور میانگین با تعداد 250 عدد در هر کیلو گزینه مناسبی برای خرید شکلات تلخ ایرانی

  • شکلات تلخ تاکر

شکلات های تلخ تاکر با تنوع شکلات های تلخ مغزدار و نیز فله 85% از جمله شکلات های بسیار مقرون به صرفه شکلات تلخ داخلی در بازار ایران است.

  • شکلات تلخ ازل

شکلات تلخ ایرانی

شکلات تلخ ازل که شکلات تلخ ایرانی ترک محسوب شده و بسیاری در بازار از آن به عنوان شکلات تلخ خارجی یا می شود. شکلات تلخ ایرانی ازل با انواع تابلتی، فله و صندوقی در درصدهای متنوع از 20 الی 99 درصد تولید و توزیع می شود و گزینه بسیار مناسبی برای خرید شکلات تلخ ایرانی به حساب می آید.

برای خرید، ثبت سفارش، مشاوره و انتخاب شکلات مورد نظر با واحد مشاوره و فروش ما در تماس باشید.

شکلات تلخ ایرانی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای