خرید تافی ترش عمده و فله

تافی ترش فله ، گزینه بسیار مناسبی به جای لواشک های سنتی و غیربهداشتی سابق لقب گرفته است. بنابراین این شکلات ایرانی تقاضای بالایی از بازار های داخلی و خارجی را در قسمت تافی به خود اختصاص داده است و امروزه شاهد حجم بالای تولید و فروش آن در سراسر کشور و کشورهای خارجی هستیم. تافی های ترش انواع مختلفی دارند که در ادام بیشتر در خصوص آنها توضیح خواهیم داد.

خرید تافی ترش به صورت عمده و فله با قیمت های مناسب و ارزان در این مرکز به صورت مستقیم و ازدرب کارخانه انجام می شود. امروزه تافی ترش علاق مندان زیادی در کشور ما و همچنین کشورهای همسایه پیدا کرده است و لذا پیشنهاد ما به تاجران و توزیع کنندگان خرید تافی ترش و اضافه کردن آن به سبد محصولات تجاری خود است.

 

خرید تافی ترش

بهتریت تافی های ترش کدام اند؟

با توجه به گسترش روزافزون تافی ترش و طرفداران آن، کارخانجات زیادی اقدام به تویلد تافی ترش نموده اند. ولی نکته مهم این جاست که با توجه به جدید بودن بازار در این زمنیه کیفیت محصول جهت خرید عمده و توزیع آن بسیار مهم است چرا خرید تافی ترش به عنوان یک فرصت تجاری برای فروش و توزیع آن تلقی می شود و چنانچه مشتریان نهایی شما از کیفیت تافی راضی نباشد قطعا فروش شما به مرور زمان کم خواهد شد و بدتر اینکه از اعتبار شما کاسته خواهد شد.

لذا شناخت دقیق تافی از لحاظ کیفیت و البته در کنار آن مزیت قیمت ارزان کمک موثری در فروش عمده شما و توسعه کسب و کارشما دارد و همچنین مشتریان ترغیب به ادامه همکاری با شما خواهند شد.

خرید تافی ترش

ترکیبات تافی ترش چیست؟

تافی های ترش در ایران تقریبا دارای ترکیبات و روش ساخت مشخص و معینی هستند. برای ارائه فرمول تافی ترش به طور کلی می توان ترکیبات زیر را معرفی کرد:

گلوکز مایع، شکر، پوره سیب، اسید سیتریک ، نمک طعام، روغن نباتی هیدروژنه، لسیتین سویا، طعم دهنده مشابه طبیعی، رنگ مجاز خوراکی

 

تافی ترش یامان Yaman

یکی از انواع تافی ترش های موجود در بازار تافی ترش یامان است که امروزه فروش خوبی را توانسته است در بازار داشته باشد. این فروش به خاطر خوشنامی و مطرح شدن برند یامان تحقق یافته است و بنابراین شاهد فروش تافی ترش یامان در سراسر کشور هستیم. تافی ترش یامان در دو نوع متالایز و شفاف تولید و در بازارها عرضه می شود. هر دو نوع متالایز و شفاف تافی ترش یامان  در بسته بندی های 1000 گرمی و 3 کیلوگرمی تولید و در کارتن های 12 کیلوگرمی عرضه و ارسال می شود. تافی  ترش یامان  به دلیل مطرح شدن نامش در کشور برند کمی گران تری از بسیاری از برندهای دییگر است.

در زمینه خرید تافی ترش، تافی ترش یامان را با کیفیت خوب به شما عرضه می کنیم. خرید مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه با توجه به حجم خرید، در کنار تحویل به موقع فرصت خوبی برای همکاری فراهم اورده است.

تافی ترش فله

تافی ترش شونیز Shoniz

یکی دیگر از برندهای مطرح و نام آشنای بازار شکلات در ایران کارخانه شونیز است. تافی ترش شونیز  نیز یکی از انواع تافی ترش های موجود در بازار است که البته این تافی هم برند کمی گرانی است . تافی ترش فله شونیز در ابعاد 3000 گرمی بسته بندی و در کارتن های 12 کیلویی به فروش می رسد.

برای اطلاعات تکمیلی این محصول از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان این مرکز می توانید با ما در ارتباط باشد.

خرید تافی ترش

تافی ترش فله و صادراتی آیتن Aitan

گروه شکلاتیران با ارائه و فروش تافی ترش فله آیتن  در سراسر کشور و با قیمت بسیار مناسب و ارزان ، تواسنته است مشتریان زیادی را در سراسر کشور با قیمت همکار ترغیب نموده است.  به لطف خداوند در این زمینه همکاران زیادی در سراسر کشور در  خرید تافی ترش آیتن حاشبه سود های خوبی داشته اند و موجب شادی مجموعه ما شده ند. تافی ترش فله آیتن در طعم ها میوه ای مختلف  مانند آلبالو و انار تولید ،  در بسته بندی های 1000 گرمی و 3000 گرمی عرضه و در کارتن های 12 کیلویی ارسال می شود. برای کسب قیمت تافی ترش فله آیتن از کارخانه و ارسال به سراسر کشور با ما در تماس باشید.

تافی ترش فله

 

تحویل تافی ترش فله در سراسر کشور

در طی سالیان گذشته و به لطف خدا با همکاری های متعدد و شناخت مسیرهای ارتباطی و حمل و نقل در شرکت سورن  این امکان را فراهم اورده ایم تا در نقطه ای از ایران خدمات حمل و نقل و تحویل را در سریع ترین و ایمن ترین روش ها انجام دهیم.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست