خرید شکلات فله برنوتی

خرید شکلات فله برنوتی: کارخانه شکلات سازی برنوتی در سال 1388 در مرکز افتتاح شد. این کارخانه در ابتدا برای به دست آوردن سهمی از بازار و مطرح نمودن نام خود در میان شکلات های قدیمی و معروف ایرانی مانند آدین، شیرین عسل و مینو، با استفاده از طرح ها و بسته بندی های بسیار زیبا و شکیل و همچنین کیفیت بالای محصولات، اقدام به تولید شکلات های کادویی با جعبه ای نمود. با توجه به تنوع بالای محصولات، کیفیت خوب و بسته بندی های متنوع و جذاب، برنوتی به سرعت توانست سهم خوبی از این بازار را در داخل کشور از آن خود کند و رفته رفته به برند شناخته شده ای در شکلات کادویی تبدیل شد.

خرید شکلات فله برنوتی

اما شکلات برنوتی به سرعت پیشرفت خود را در سایر محصولات شکلاتی هموار کرد و با تولیدات متنوع و با کیفیت در محصولات متنوعی همچون تافی، شکلات مغزدار، شکلات میوه ای، شکلات تلخ و شکلات کشمشی در بازار شناخته شده و فروش کرد. امروزه کارخانه برنوتی با تولید بیش از 40 محصول متفاوت هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای خارجی محصولات خود را عرضه  می نماید.

[toggle title=”شکلات برنوتی” state=”open”]کیفیت بالا، تنوع زیاد و قیمت رقابتی[/toggle]

با عنایت به موادر عنوان شده خرید شکلات فله برنوتی در انواع مختلف بسته بندی شده و کیلویی، در این مرکز با قیمت مستقیم درب کارخانه برای خریداران عمده و فعالان تجارت شکلات و تافی انجام می شود. برخی از انواع محصولات برنوتی شامل موارد زیر است:

  • تافی کاکائویی و نارگیلی

  • شکلات کادویی

  • شکلات تلخ

  • شکلات کشمشی

  • شکلات جرقه ای

  • شکلات با مغز میوه

خرید شکلات فله ای برنوتی

صادرات شکلات و تافی برنوتی

در حال حاضر محصولات برنوتی به بیش از 10 کشور دنیا صادر می شود و از جمله آنها می توان به عراق، افغانستان، پاکستان، هند و … اشارشه کرد. برای خرید شکلات فله برنوتی و اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ها و جزییات محصولات با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید شکلات فله ای برنوتی

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست