Rate this post

خرید شکلات مترو به صورت عمده و کارتنی برای خریداران و پخش کنندگان شکلات خارجی در تهران و سایر شهرستان ها با مناسب ترین قیمت ها در مرکز بازرگانی سورن عرضه می شود.

شکلات های خارجی از قدیم در ایران محبوبیت زیادی داشته اند و طرفدارن شکلات، همیشه مصرف شکلات های معروف خارجی را در برنامه غذایی خود دارند. شکلات های خارجی در طول سال های گذشته در انواع بسیار متنوعی در ایران توزیع شده است که البته بسیاری از آن ها جای خود را در بازار به دست نیاورده و از بازار خارج شده اند. در این میان خرید شکلات مترو، همواره یکی از پر طرفدار ها وتقاضاهای بالای شکلات خارجی بوده است.

خرید شکلات مترو

خرید شکلات مترو و سایر شکلات های خارجی عمده

شرکت بازرگانی سورن، نماینده صادرات و واردات گروه شرکت های شکلات ایران، با شناخت صحیح از صنعت و بازار شکلات و بهره مندی از کادر متخصص در تولید، تامین و بازرگانی انواع شکلات خارجی، با ارتباط مستقیم با دفتر خارجی خود در ترکیه، فروش مستقیم و عمده انواع شکلات خارجی را به طور دسته اول برای فروشندگان عمده و پخش کنندگان شکلات خارجی در بازار عرضه می نماید. برای خریداران گرامی جهت خرید شکلات مترو عمده و سایر انواع شکلات خارجی، فرصت همکاری برای فروش مستقیم دست اول در شهر محل فعالیت فراهم شده که میتوانند از این طریق همکاری خود را بازرگانی سورن داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص سفارشات، قیمت ها و نحوه ثبت و ارسال سفارشات تهران و شهرستان می توانید از طریق تماس با واحد فروش اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

خرید شکلات مترو

لیست قیمت شکلات خارجی

با توجه به نوسانات دایمی نرخ ارز، ارائه قیمت ثابت در خصوص شکلات های وارداتی امکان پذیر نیست. لیکن برای اطلاع کلی از قیمت ها، قیمت امروز برخی از کالاها در لیست زیر حضورتان معرفی می شود:

خرید شکلات مترو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای