خرید شکلات کیلویی ایرانی سال 98 در تهران و سایر شهرستانها

خرید شکلات کیلویی به صورت فله برای پخش و توزیع عمده فروشان در تهران و سایر شهرستان ها، هم اکنون در این مرکز به طور مستقیم از درب کارخانه انجام میشود.

برای کسب اطلاعات در خصوص قیمت های کارخانه و خرید عمده و فله انواع شکلات ایرانی مجموعه  شکلات ایران آماده ثبت سفارش و ارسال سفارشات عمده شما با قیمت های بسیار رقابتی برای پخش در بازار ها هستیم.

 خرید شکلات کیلویی فله ایرانی با بهترین قیمت

با توجه به افزایش تقاضاها، برای تقاضای و سفارشات عمده جهت خرید شکلات کیلویی مشتریان و تاجران گرامی، شرایط تخفیف حداقل 10 درصدی محصولات نسبت به حجم سفارش را در نظر گرفته ایم. عمده فروشان و تاجران گرامی که قصد اطلاعت بیشتر در خصوص محصولات و قیمت ها را دارند می توانند از طریق تماس با بخش فروش شرکت شکلات ایران اقدام فرمایند.

خرید شکلات کیلویی

انواع شکلات ایرانی

شکلات ایرانی این مرکز در انواع مختلف و در بسته بندی های مختلف بسته به درخواست مشتریان موجود و قابل عرضه می باشد. انواع تافی طعم دار، میوه ای و  ترش به صورت بسته بندی و فله، شکلات کادویی، شکلات تخت و غیره از محصولات قابل ارائه شرکت شکلات ایران است که با توجه به میزان درخواست عمده مشتریان به صورت مستقیم و بدون واسطه اط درب کارخانه با کمترین هزینه ارسال خواهد شد.

خرید شکلات کیلویی

ارسال مستقیم سفارشات به از درب کارخانه به درب انبار و فروشگاه

با توجه به پراکندگی مشتریان در سراسر کشور و شهرستان های مختلف، در این مرکز امکان این را فراهم کرده ایم تا با کمترین هزینه ها و ایمن ترین روشهای حمل و همچنین کیفیت حمل بالا، سفارشات را درب انبار تحویل مشتریان دهیم. برای اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره و فروش این مرکز تماس حاصل نمایید.

خرید شکلات کیلویی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست