Rate this post

خرید شکلات پروتئینی: شکلات پروتئینی مخلوطی از انواع پروتئین هاست که استفاده اصلی آن جهت جلوگیری از ضعف و تحلیل عضلات، بهبود و ساخت بافت های عضلانی و تامین نیاز پروتئین بدن انسان است. مواد معدنی و ویتامین در این شکلات قسمت زیادی از نیاز بدن در طول شبانه روز را می تواند فراهم کند.

یکی از استفاده های مفید جهت خرید شکلات پروتئینی، موارد استفاده ورزشکاران است. چرا که کمک به ساخت و ترمیم بافت عضلانی و تامین پروتئین نیاز همه ورزشکاران حرفه ای است. بنابراين مي توان آن را تا نيم ساعت پس از پايان تمرين مصرف نمود تا تخليه ذخاير گليكوژني را جبران نموده و به ترميم و بازسازي عضلات كمك نمايد.

خرید شکلات پروتئینی

خصوصیات و موارد مصرف شکلات پروتئینی

مصرف کنندگان خرید شکلات پروتئینی را می توانند جهت مصرف در موارد زیر استفاده نمایند:

  • داراي ۳۰ % پروتئين از مخلوط پروتئين هاي whey و شير
  • حاوي پودر خرما
  • داراي ۱۲ نوع ويتامين
  • مناسب براي جلوگيري از تحليل عضلات
  • موثر در جبران ذخاير پروتئين و كربوهيدرات پس از ورزش
    خرید شکلات پروتئینی

خرید شکلات پروتئینی در تهران و شهرستان ها

مرکز تامین و فروش شکلات ایران، به عنوان بورس شکلات ایران، پیشنهاد بهترین و با کیفیت ها را جهت خرید شکلات پروتئینی شما خریداران عمده گرامی مهیا ساخته است. شما مشتریان گرامی می توانید از طریق این سایت و تماس با ما، نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و قیمت های فروش عمده اقدام نمایید. همچنین ما در این مرکز این امکان را فراهم نموده ایم تا برای خریدهای عمده مشتریان شهرستان، از طریق شرکت های حمل طرف قرارداد و مطمئن، با کمترین هزینه سفارشات را درب انبار و فروشگاه شما تحویل نماییم. برای مشاوره و خرید با واحد فروش ما در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای