Rate this post

شرکت شکلات تافی دلوار Delvar

شرکت شکلات تافی دلوار Delvar ارائه کننده تافی های پرطرفدار است. تولیدات این شرکت، با تنوع بسیار بالایی آماده ورود به بازارهای صادراتی می شوند تا پاسخگو تمام سلایق مصرف کننده باشند. در درون تافی ها از بهترین مواد استفاده شده است تا کاربر از مصرف آن لذت برده و مجدد مایل به امتحان نمودن تافی و سایر تافی های مشابه آن باشد. برای آشنایی بیشتر با مدل های مختلف تافی های دلوار و همینطور قیمت آنها و نحوه فروش شان ادامه مطلب را از دست ندهید. تافی های دلوار فقط در بخش صادرات فروخته می شوند و فروش داخلی ندارند.

سابقه شرکت شکلات تافی دلوار Delvar

شرکت شکلات تافی دلوار Delvar

 

کارخانه تولید تافی دلوار با قدمت بالا و  حضور قدرتمند در ایران توانسته است   رضایت خریداران خارجی خود را جلب نماید. تیم تولیدی تافی دلوار که از متخصصان و پرسنل حرفه ای تشکیل شده است همواره در تلاش هستند تا با تولید محصولاتی با طعم های بی نظیر و تنوع بالا، رضایت مصرف کنندگان را جلب نمایند.

هدف و شعار شرکت، کسب بیشترین رضایت خریداران می باشد که خوشبختانه با تولید محصولات باکیفیت و درجه یک به این مهم دست یافته ایم و این تلاش برای حفظ و افزایش رضایت شما عزیزان هرگز متوقف نخواهد شد. در ادامه، به قیمت عمده شکلات تافی Delvar و همینطور نحوه عرضه این محصول اشاره نموده ایم.

تولیدات کارخانه تافی دلوار

تولیدات کارخانه تافی دلوار 

کارخانه تافی دلوار محصولات متنوعی را تولید می کند که برخی از این محصولات عبارتند از:

• شیری مغزدار
• شیری مغزدار کره ای
• تافی رولن کاکائویی و شیری
• آبنبات شیری هلندی
• آبنبات شیری مغزدار و …

قیمت عمده شکلات تافی دلوار Delvar

قیمت عمده شکلات تافی دلوار Delvar

بسته به اینکه کدام یک از تافی یا تافی ها را انتخاب نموده اید قیمت ها متفاوت است. ضمن اینکه خرید مستقیم شما از کارخانه تافی دلوار منجر به کاهش قیمت محصولات می شود و اینکه دیگر نیازی نیست مبلغی به واسطه ها بپردازید. برای اطلاع از قیمت هر تافی و مشاهده کاتالوگ از راه های ارتباطی درج شده در سایت با واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

نحوه پخش و فروش محصولات تافی دلوار Delvar

فروش محصولات تافی دلوار Delvar

فروش شکلات های تافی دلوار Delvar تنها عمده بوده و طبیعتا به دلیل خرید عمده هر اندازه که بیشتر این محصول را بخرید بیشتر به نفع شما می باشد. پخش این محصول نیز با رعایت تمام استانداردهای پخش صورت می گیرد و در تناژ مدنظر شما محصول به موقعیت درخواستی ارسال می گردد. اگر در میزان و حجم سفارش و نوع تافی دچار تردید هستید می توانید از مشاور شرکت راهنمایی بگیرید. مشاور در تمام طول روز پاسخگو شما عزیزان خواهد بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای