Rate this post

شکلات عمده نوروز ترکمنستان به صورت مستقیم و بی واسطه برای خریداران عمده و فروشگاه های سراسر کشور عرضه می شود. اگر به دنبال مرجعی برای خرید و فروش شکلات با قیمت مناسب هستید بورس تامین شکلات ایران را به شما پیشنهاد میکنیم.

درباره کارخانه شکلات ترکمنستانی نوروز

شکلات ترکمنستانی نوروز ، محصول کارخانه هاسار کشور ترکمنستان است. این شکلات خوش طعم و خوش مزه ، به دلیل مغز ژله ای مانند و روکش کاکائویی با کیفیت ، در بازارهای ایران و بسیاری از کشورهای دیگر در دنیا و محبوب شده است. کارخانه هاسار با انتخاب نامی مناسب برای این شکلات بازار خوبی را برای خودش رقم زده است. شکلات نوروز نامش را دقیقا از عید باستانی ما گفته است و به دلیل اینکه در ترکمنستان نیز نوروز را جشن می گیرند ، این نام برایشان خوشایند است. کارخانه هاسار علاوه بر تولید شکلات نوروز محصولا دیگری هم تولید می کند که در ایران وجود دارند. برای مثال ویفر نوروز  یکی از انواع محصولات هاسار است. شرکت هاسار در عشق آیاد واقع شده است و محصولات خود را از طریق مرزهای مشترک با ما و توسط تاجران ترکمنستانی تحویل می دهد.

شکلات عمده نوروز

قیمت شکلات نوروز ترکمنستان

شکلات نوروز ترکمنستان در کارتن های سه کیلویی وارد می شود و اصطلاحا به عنوان شکلات نوروز فله ترکمنستان  به فروش می رسد. با توجه به اینکه شکلات نوروز در سراسر کشور طرفدار دارد و خریداران شکلات در شهرستان های مختلف آن را می خرند، لذا بهترین راه حمل و نقل آن که از آسیب جلوگیری کند نیز همین بسته بندی فله در کارتن 3 کیلویی است.

شکلات عمده نوروز

قیمت شکلات نوروز فله  در ایران بسیار بالا و پایین دارد و متفاوت است. لذا خریداران عمده در خریدهای خود همیشه باید به جنبه های مختلفی توجه داشته باشند. از مهم ترین نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد ، تاریخ اعتبار و انقضای شکلات نوروز است. همچنین توجه به بسته بندی که باعث از بین رفتن آن نیز می شود نکته مهم قابل تامل دیگری است. با توجه به اینکه در خیلی از واقع شکلات نوروز دستخوش جابجایی بین دلالان مختلفی می شود ، بنابراین قیمت شکلات عمده نوروز دستخوش تغییرات می شود.

از آنجاییکه که مشتریان ما در کشور خواهان همیشگی شکلات نوروز با قیمت های مناسب هستند ، ما با ارائه بهترین قیمت شکلات عمده نوروز ترکمنستان به طور مستقیم و بی واسطه ، خدمات خود را به مشتریان گرامی ارائه می نماییم. برای کسب اطلاعات در خصوص قیمت شکلات نوروز ترکمنستان فله و کارتنی  از طریق تماس با واحد فروش و پشتیبانی با ما در تماس باشید. همچنین همکاران و مشتریان گرامی ما می توانند از طریق عضویت در کانال تلگرامی شکلاتیران به آدرس chocolatiran@ از آخرین اخبار به روزرسانی شده و شرایط ثبت سفارشات و خرید آگاه شوند.

شکلات عمده نوروز

انواع شکلات و تافی در شکلاتیران

علاوه بر شکلات نوروز ، گروه شکلاتیران با تولید و تامین مستقیم و بی واسطه انواع شکلات  و تافی که در این مرکز با کیفیت های خوب و قیمت های مناسب جهت خریدهای عمده شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است ، توانسته است همکاری خوبی با مراکز پخش و عمده فروشان شکلات در سراسر کشور و نیز فرصت های مناسب صادراتی فراهم نماید.

 • انواع شکلات بسته ای
 • انواع شکلات کیلویی و فله
 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات نوتلا
 • انواع تافی میوه ای، ترش ، مغزدار و غیره
 • انواع شکلات نوروز

شکلات عمده نوروز

واردات شکلات نوتلا از ترکیه

علاوه بر فروش مستقیم و بی واسطه شکلات نوروز ، از دیگر خدمات ما برای شکلات های خارجی اصل ، واردات مستقیم شکلات نوتلا اصل ترکیه می باشد.

شکلات نوتلا همانطور که می دانید از پرتقاضاترین و پرفروش ترین شکلات های موجود در دنیاست. این شکلات در بیش از 160 کشور در دنیا فروش و در چندین کشور در سراسر دنیا تولید می شود. کشورهای مختلفی در حال حاضر تولید کننده شکلات نوتلا هستند. برخی از این کشورها عبارتند از

 • شکلات نوتلا برزیل
 • شکلات نوتلا ایتالیا
 • شکلات نوتلا لهستان
 • شکلات نوتلا آمریکا
 • شکلات نوتلا بلژیک
 • شکلات نوتلا اسپانیا
 • شکلات نوتلا ترکیه
 • استرالیا
 • ….

شکلات عمده نوروز

در ایران نیز شکلات صبحانه نوتلای برخی کشورها موحود می باشد. ما با ارتباطات از طریق واردات مستقیم شکلات نوتلا ترکیه  ارائه بهترین قیمت شکلات نوتلا  در ایران هستیم. برای کسب اطلاعات و قیمت ها می توانید از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره در این خصوص اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید. همچنین همکاران و مشتریان گرامی ما می توانند از طریق عضویت در کانال تلگرامی شکلاتیران به آدرس chocolatiran@ از آخرین اخبار به روزرسانی شده و شرایط ثبت سفارشات و خرید آگاه شوند.

فروش شکلات نوتلا 750 گرمی اصل ترکیه

یکی از شکلات های پرفروش نوتلا در بازار شکلات نوتلا ترکیه است. شکلات های نوتلای ترکیه ای در ابعاد مختلفی از کوچک تا بزرگ در ایران موجود است. یکی از محبوب ترین آنها ، شکلات نوتلا 750 گرمی ترکیه  است.

برای اطلاعات بیشتر محصول و نحوه ثبت سفارش و قیمت های عمده از درب کارخانه با واحد فروش شکلات ایران در تماس باشید.

شکلات عمده نوروز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای