فروش شکلات مارس-بورس شکلات خارجی

فروش شکلات مارس-بورس شکلات خارجی فروش انواع شکلات خارجی از طریق این سایت امکان پذیر می باشد انواع شکلات های تخته ای ،سفید، قهوه ، کاکائو ، شیری و مغزدار انواع آبنبات های خارجی و تافی های متنوع بهترین طعم ها با ارزان ترین قیمت های شکلات. شما میتوانید در خواست های خرید خود را از طریق تماس تلفنی و یا پر کردن فرم سفارش ثبت نمایید تا کارشناسان ما برای خرید های شما با بهترین برند های شکلات و تافی در خدمتتان باشند.محصولات خارجی ما توسط شرکت سورن وارد کشور می شود و در تمام کشور توزیع می گردد. سفارشات خارجی مستقیم از دفتر ما در تهران به کلیه شهر ها توزیع می گردد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]شکلات با مغز عسلی و بسته بندی مشکی رنگ با 45 گرم وزن. یک لایه ضخیمی از شکلات و مغز عسلی روان درون لایه شکلاتی به جذابیت آن افزوده است.[/box]

فروش شکلات مارس

فروش شکلات مارس

با یک تماس با کارشناسان ما از دقیق ترین قیمت شکلات مارس و شکلات های خارجی با خبر شوید.

فروش شکلات مارس

شکلات مارس شکلاتی است که توسط شرکت آمریکایی مارس تولید می‌شود. این شکلات برای اولین بار در سال ۱۹۳۲ در منطقه باکینگهام شایر انگلستان تولید و به عنوان شکلات پوششی عرضه شد.

در سال ۱۹۳۲، فارست مارس، پسر یک شیرینی پز آمریکایی به نام فرانک. سی مارس، کارخانه‌ای در منطقه تجاری اسلاو در بریتانیا را اجاره و شروع به تولید شکلات‌هایی حاوی بادام و کارامل با پوششی از شیر شکلات کرد.

در سال ۲۰۰۲ فرمول تهیه شکلات مارس و آرم آن بروز شد و قیمت آن نیز افزایش یافت. مقدار بادام کاهش و قطر شکلات روی آن نازکتر و بطور کلی وزن شکلات تا حدودی کمتر شد.

در استرالیا آرم شکلات مارس هیچوقت تغییر نکرد و مثل قبل سال ۲۰۰۲ باقی مانده‌است.

    فروش شکلات مارس  فروش شکلات مارس

[highlight color=”yellow”]خرید های بالای 25 تن مستقیم از مرز ارسال می گردد.[/highlight]

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست