Rate this post

فروش عمده شکلات تلخ به مناسبت پیروزی شیرین ایران در مقابل چین در جام ملت های آسیا آغاز شد. با ما در ارتباط باشید تا از تخفیفات ویژهجام ملت های آسیا برای خرید عمده شکلات های خود بهره مند شوید.

شیرینی برد دلچسب ایران در مقابل چین با نیتجه 3 بر صفر را با تخفیف 10% در فروش عمده شکلات تلخ به تمام عمده فروشان، توزیع کنندگان و تاجران عزیز تقدیم می کنیم.

فروش عمده شکلات تلخ

شکلات تلخ در درصدهای مختلف بسته به سلیقه مصرف کننده تولید و پخش میشود. در طول سالیان اخیر با توجه به محبوبیت شکلات تلخ در بین مصرف کنندگان شکلات ایران شرکت های زیادی شروع به تولید این نوع شکلات کرده اند. این امر سبب ایجاد محصولات با کیفیت های متنوع شده است و لذا ضروری است تاجران و عمده فروشان با سابقه و معتبر با شناخت کافی نسبت به تامین و فروش عمده شکلات تلخ اقدام کنند تا از آسیب های عدم کیفیت و عدم تحویل به موقع و غیره در امان باشند.

تخفیف فروش عمده شکلات تلخ به مناسبت برد ایران در جام ملت های آسیا 2019

شرکت شکلات ایران با سوابق زیاد در تامین و توزیع و صادرات شکلات تلخ و دیگر محصولات شکلاتی، آمادگی  مشاوره و فروش را به مشتریان گرامی دارد. همانگونه که عنوان شد به مناسبت پیروزی های شیرین تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا و بازی جذاب مقابل چین، فروش عمده شکلات تلخ  با 10%  تخفیف تعرضه می شود. شما مشتریان عزیز می توانید از طریق تماس با کارشناسان و مشاوران این مرکز نسبت به خرید خو با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی و بهره مندی از تخفیفات جام ملت های آسیا 2019 بهره مند شوید.

فروش عمده شکلات تلخ

ارسال سفارشات عمده شکلات به شهرستان ها

با توجه به شناخت کافی و سوابق فروش در تمام نقاط ایران و عقد قرارداد با باربری های معتبر و ایمن، گروه تولید و تامین شکلات ایران آماده ارسال سفارشات عمده شما مشتریان عزیز به درب انبار و فروشگاه مشتریان گرامی در تمامی شهرستان ها می باشد. برای ارسال سفارشات به صورت مستقیم از درب کارخانه تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای