فروش عمده شکلات پذیرایی نوروز با مغز ژله ای

فروش عمده شکلات پذیرایی نوروز با مغز ژله ای با بهترین قیمت پخش عمده و فله در سراسر ایران از طریق مجموعه شکلاتیران عرضه می شود.

شکلات پذیرایی نوروز ،از جمله شکلات های با کیفیت و مقرون به صرفه خارجی است که در ایران بازار خرید و فروش گرمی دارد. با واردات و پخش عمده شکلات نوروز در طول سال های متوالی ، امروزه شکلات Nowruz را خیلی از طرفداران شکلات می شناسند و از آن به عناوین مختلف و برای مصارف در جشن ها و میهمانی ها و غیره استفاده می کنند.

شکلات پذیرایی نوروز

وارادات شکلات پذیرایی نوروز ترکمنستان

شکلات پذیرایی نوروز Nowruz ، متعلق به کارخانه هاسار کشور ترکمنستات می باشد. این کارخانه که در نزدیکی عشق آباد واقع شده است، با تولید شکلات های با کیفیت و انواع شکلات نوروز و ویفر نوروز ، توانسته است بازار خوبی در خارج از مرزهای پاکستان و به ویژه در ایران تولید نماید. شکلات نوروز به واسطه کیفیت بالا که تشکیل شده از مغز ژله ای و روکش کاکائویی با کیفیت و نیز قیمت بسیار مناسب ، گزینه بسیار خوبی برای میهمانی ها و تشریفات می باشد.

مجموعه شکلاتیران با واردات شکلات نوروز و عرضه مستقیم آن برای عمده فروشان و مراکز پخش در سراسر کشور ، ارائه دهنده بهترین قیمت شکلات پذیرایی نوروز در ایران می باشد.

شکلات پذیرایی نوروز

فروش شکلات پذیرایی نوروز فله اصل

خرید و فروش شکلات پذیرایی نوروز همانطور که عنوان شد بازار خوبی دارد. اما در هنگام خرید شکلات Nowruz توجه به مواردی همچون تاریخ اعتبار و انقضا و بسته بندی مناسب مهم است. بسته بندی های شکلات های نوتلا به صورت کارتن های سه کیلویی که دارای نشان شرکت هاسار است باید باشد. همچنین تاریخ اعتبار که درج شده روی کارتن است را باید چک کرد. در برخی موارد متاسفانه دلالانی سود جو برای کسب منفعت بیشتر اقدام به خرید و فروش شکلات پذیرایی نوروز با تاریخ اعتبار منقضی شده می نمایند که باید با خرید صحیح به این نکات دقت نمود.

شکلات پذیرایی نوروز

شرایط خرید شکلات پذیرایی نوروز فله Nowruz

خرید شکلات پذیرایی نوروز فله به صورت کارتن های سه کیلویی اصل و با تاریخ اعتبار بالا به صورت مستقیم بی واسطه در مرکز شکلاتیران ، بورس واردات و فروش شکلات نوروز ، برای مشتریان گرامی و مراکز پخش شکلات نوروز انجام میشود. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه خرید شکلات پذیرایی نوروز  و شرایط ثبت سفارش می توانید از طریق تماس با واحد فروش در تماس باشید. همچنین با عضویت در کانال تلگرامی شکلاتیران به آدرس chocolatiran@ از آخرین و به روز ترین محصولات با خبر باشید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست