فروش مستقیم قهوه ایتالیایی کارارو carraro

شرکت قهوه کارارو ، شرکتی معتبر و قدیمی در صنعت تولید قهوه است. قدمت این شرکت به نزدیک به 100 سال می رسد و از سال 1927 تا امروز محصولات خود را در دنیا عرضه می نماید. این مجموعه تولید کننده و تامین کننده انواع قهوه ، کاکائو ، شکلات ، کافی شاپی و غیره است. همچینی در ادامه فعالیت های خود کارارو اقدام به عرضه انواع ماشین آلات و آسیاب ها و قهوه سازهای کشور ایتالیا در سراسر دنیا نموده است.

فروش قهوه کارارو

فروش مستقیم قهوه کارارو CARRARO در ایران

کارارو جزو برترین تولید کننده ها قهوه در جهان با نزدیک به 12000 تن در سال می باشد. کارارو با پیشرفت و توسعه در طول 100 سال تلاش مستمر تبدیل به بزرگترین تولید کننده قهوه در ایتالیا و نیز یکی از برترین های دنیا شده است.

یکی از مشتریان اصلی قهوه ای کارارو ، کافی شاپ های معتبر و درجه یک هستند و مصرف کننده های اصلی کارارو به حساب می آیند. همچنین بسیاری از مصرف کننده ها که دستگاه قهوه ساز خانگی دارند نیز از دسته مصرف کنندگان CARARRO هستند.

فروش قهوه کارارو

مجموعه بازرگانی سورن با فروش مستقیم و عمده محصولات کارارو در ایران ،فرصت خوبی را برای پخش کنندگان و خریداران عمده قهوه در ایران فراهم آورده است. خرید قهوه کارارو با بهترین قیمت ، قطعا در حاشیه سود و هزینه های خرید موثر خواهد بود. لذا برای خرید مستقیم و بی واسطه قهوه کارارو در ایران ، میتوانید از طریق تماس با واحد فروش ، نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی اقدام نمایند.

فروش قهوه کارارو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست