قیمت شکلات کیلویی در سال 98

قیمت شکلات کیلویی ، تولید شکلات کیلویی ، صادرات شکلات کیلویی ، قیمت تافی Toffee، قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات کیلویی و فله همیشه مورد درخواست خریدارن عمده فروش و توزیع کنندگان شکلات و همچنین صادر کنندگان شکلات و تافی بوده است. در این مرکز قیمت شکلات کیلویی در سال 98 به صورت مستقیم از درب کارخانه برای خریدران عمده شکلات انجام میشود. اگر به دنبال مرجعی برای خرید و فروش و بورس شکلات عمده کیلویی و دیگر انواع شکلات با قیمت های درب کارخانه هستید، کارشناسان و مشاوران مجموعه ما در مرکز شکلات ایران آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان هستند.

قیمت شکلات کیلویی

قیمت شکلات کیلویی به صورت عمده

اصولا شکلات نیز مانند سایر انواع محصولات ، با توجه به نوسانان قیمت ارز و مواد اولیه قیمت ثابتی که بتوان در طول سال به آن تکیه کرد ندارد. این نکته خصوصا در بازارهای صادارتی تاثیر گذار است و مشتریان خارجی برای تغییر مداوم قیمت ها در ایران دچار سردرگرمی می شوند.

لذا همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به مشتریان و همکاران گرامی برای کسب قیمت شکلات کیلویی و فله جهت عرضه در بازارهای داخلی و خارجی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

قیمت شکلات کیلویی

متقاضیان و مصرف کنندگان شکلات کیلویی

فروش شکلات کیلویی معمولا برای موقعیت های زیر انجام میشود:

 • کافی شاپ ها
 • غرفه های شکلات فروشی در بازارها
 • فروشگاه های زنجیره ای
 • هایپرمارکت ها
 • آجیل فروشی
 • شیرینی فروشی و قنادی
 • شرکت ها و ارگان های دولتی و سازمانی
 • صادرات به سایر کشورها

با توجه به نیاز کسبه محترم در صنعت شکلات و فعالان در حوزه پخش شکلات فله و کیلویی خرید شکلات با بهترین قیمت ، در فروش تاثیر به سزایی دارد . لذا ما این شرایط را برای مشتریانمان فراهم کرده ایم. برای کسب قیمت شکلات کیلویی سال 98 و دیگر انواع شکلات به صورت عمده و تحویل سفارشات به صورت مستقیم از درب کارخانه و بدون واسطه می توانید با بخش فروش شکلات ایران تماس حاصل نمایید.

قیمت شکلات کیلویی

صادرات شکلات و تافی (Toffee) ایران به سایر کشورها

پیشتر در خصوص بازارهای خارجی برای شکلات های تولید ما در ایران صجبت کردیم. در این جا قصد داریم اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه نماییم.

در طول چند سال گذشته و علی الخصوص طی 5 سال گذشته ، صنعت ما در شکلات و تافی Toffee توسعه زیادی پیدا کرده و لذا توانسته ایم محصولاتمان را در بیش از 70 کشور در دنیا صادر کنیم. البته در این میان سهم بعضی از محصولات بازار شکلات بیش از بقیه است.

بیشنرین محصولات تولید ما در صادرات شامل اقلام زیر است:

قیمت شکلات کیلویی

کشورهای اصلی وارد کننده شکلات و تافی ایران Iran Toffee

همانطور که گفتیم بیش از 70 کشور در دنیا تا این لحظه محصولات ما را وارد کشور خود کرده اند. در میان ین کشورها، کشورهای همسایه ما بیشترین آمار تراکنش و معاملات را داشته اند و ما سالیانه چندین هزار تن تافی شکلات را به این کشورها صادر می کنیم. از جمله این کشورها می توان اشاره کرد:

 • پاکستان Pakistan
 • عراق Iraq
 • افغانستان Afghanistan
 • ترکمنستان Turkmenistan
 • روسیه Russia 

برای کسب قیمت شکلات کیلویی سال 98 و دیگر انواع شکلات به صورت عمده و تحویل سفارشات به صورت مستقیم از درب کارخانه و بدون واسطه می توانید با بخش فروش شکلات ایران تماس حاصل نمایید.

ارسال سفارشات شکلات به شهرستان

با توجه به پراکندگی مشتریان و حوزه فعالیت مشتریان ما در شهرستان های مختلف، در این مرکز این امکان را فراهم آورده ایم تا یا دادن اطلاعات کامل و مورد نیاز شما از طریق سایت به صورت اینترنتی و در صورت تمایل به صورت حضوری، سفارشات شما را به صورت مستقیم از درب کارخانه آماده و به درب انبار و فروشگاه شما در هر شهرستانی و محلی که فعالیت می نمایید آماده و ارسال کنیم.

قیمت شکلات کیلویی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست