Rate this post

گروه تامین شکلاتیران، مرکز شکلات ایران ، با ارائه بهترین خدمات جهت خریدهای عمده تاجران و فروشندگان عمده در بازارهای داخلی و صادارت آماده تامین انواع شکلات با قیمت های مستقیم درب کارخانه و بهترین شرایط فروش می باشد.

مرکز شکلات ایران

قدمت صنعت شکلات در ایران به نزدیک 70 سال می رسد. اما در همین مدت نسبتا کم شاهد پیشرفت بسیاری در این صنعت بوده ایم. به طوریکه امروزه کارخانه های بسیاری در تولید شکلات و تافی فعالیت می نمایند. از جمله برندهای با کیفیت محصولات شکلات ایران میتوان به برنوتی، آیتن، آیدین، باراکا و شیرین عسل اشاره کرد. علاوه بر تولیدات و افزایش حجم فروش کارخانه های ایرانی به دلیل تعدد و تنوع محصولات و کیفیت های بالا در داخل کشور، صادرات شکلات ایرانی سالانه افزایش چشمگیری را تجربه می نماید و هرساله شاهد پیشرفت بیشتری از نظر حجم صادرات و بیشتر شدن کشورهای هدف صادراتی هستیم. در آخرین امار صادراتی شکلات ایران این عدد در سال 1397 به بیش از 700 میلیون دلار رسیده است که عددی تحسین برانگیز برای این صنعت داخلی است. شرکت شکلاتیران، مرکز شکلات ایران با شناخت کافی بازارهای داخلی و خارجی و بهره مندی از کارشناسان با تجربه و با دانش در تولید و تامین و بازرگانی شکلات، با ارائه سبد متنوعی از شکلات ایرانی برای خریداران عمده، بهترین شرایط خرید و فروش و تجارت شکلات را برای فعالان در این عرصه فراهم نموده است.

مرکز شکلات ایران

انواع شکلات قابل عرضه در مجموعه ما شامل مدل های زیر در انواع محتلف بسته بندی و طعم های مختلف و همچنین فله و کیلویی می باشد:

  • انواع تافی مغزدار، ساده، ترش، میوه ای و آبنبات
  • انواع شکلات تلخ با درصدهای مختلف، بسته بندی و فله
  • انواع شکلات های با مغزهای کاکائویی، میوه ای در بسته بندی های گرمی و کیلویی و فله
  • انواع شکلات های کادویی، جعبه ای و مراسمی

ارسال سفارشات عمده شکلات به شهرستان

ما در مرکز شکلات ایران این امکان را فراهم کرده ایم تا سفارشات مشتریانمان را در سراسر ایران در اسرع وقت و با کمتذین هزینه ها از درب کارخانه ارسال نماییم. با ما در تماس باشید

مرکز شکلات ایران

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای