پخش انواع شکلات در تهران و شهرستان ها

مجموعه شکلات ایران با بهره مندی از پرسنل مجرب و باسابقه در تولید و تامین شکلات و تافی، پخش انواع شکلات را در تهران و سایر شهرستانهای ایران انجام می دهد.

با توجه به روند رشد مصرف و تقاضای شکلات در دنیا و ایران، بسیاری از کارخانه ها و تولیدی های در عرصه تولید شکلات و تافی فعالیت خود را در سالهای نه چندان دور آغاز کرده اند. در کنار انواع این برندها، کارخانه های قدیمی تر مانند آیدین، مینو، آناتا و غیره نیز با صلابت به کار خود ادامه می دهند. از ایرن رو تنوع کیفیت و قیمت بسیار بالایی را در بازار شاهد هستیم که عدم شناخت و یا شناخت ناکافی از تمام برندها و تولید کننده ها ممکن است باعث کاهش فروش عمده فروشان و بعضا به ضرر آنها منتج شود.

پخش انواع شکلات

پخش انواع شکلات

لذا ما در بورس تامین و فروش شکلات ایران، با سوابق و همکاری های گسترده با کارخانه و تولیدی های معتبر و با کیفیت، پخش انواع شکلات بنا به درخواست و تقاضای خریداران عمده را با قیمت های بسیار مناسب  و به طور مستقیم از درب کارخانه پیشنهاد می دهیم. برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع شکلات و تافی و بسته بندی ها و دیگر موارد، با واحد فروش شکلات ایران در تماس باشید.

پخش انواع شکلات

صادرات شکلات و تافی به کشورهای هدف

همانطور که اشاره شد، با توجه به پیشرفت صنعت شکلات و تافی در داخل کشور، در طی سالیان اخیر فرصت های زیادی برای صادرات شکلات و تافی به وجود آمده است و هر ساله شاهد افزایش صادرات به کشورهای دیگر هستیم به طوریکه در سال 97 صادرات شکلات و تافی به بیش از 700 میلیون دلار رسیده است!!!

لذا ما برای تامین شکلات های با کیفیت و بسته بندی های صادراتی و استاندارد، برای تاجران و صادرکنندگان عرصه بین الملل، فرصت خرید خوبی را در مرکز شکلات ایران در نظر گرفته ایم. شما مشتریان عزیز برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

پخش انواع شکلات

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست