Rate this post

پخش و توزیع شکلات در تهران و شهرستان، با قیمت های عمده و ارسال به صورت مستقیم از درب کارخانه توسط گروه تامین و فروش شکلات ایران صورت می گیرد. در این مرکز امکان تامین سفارشات عمده با قیمت های درب کارخانه و بدون واسطه امکان پذیر است.

گروه شکلات ایران، با سابقه و شناخت کافی از صنعت شکلات و بهره مندی از کارشناسان و متخصصان با تجربه در تولید و تامین انواع شکلات و تافی، سبد متنوعی از بهترین شکلات ها را در انواع مختلف و مورد نیاز در بازار برای فروشندگان عمده و فعالان در حوزه پخش شکلات آماده و ارائه می نماید. این کار از طریق ارتباطات گسترده و نمایندگی های پخش و توزیع شکلا ما در سراسر کشور انجام میشود. فعالان و عمده فروشان گرامی، برای ثبت سفارشات و خریدهای عمده و نیز اخذ نمایندگی می توانند از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره نسبت به کسب اطلاعات تکملی اقدام نمایند.

پخش و توزیع شکلات

پخش و توزیع شکلات و تافی در انواع مختلف:

انواع شکلات و تافی عمده برای پخش شامل موارد زیر است:

  • انواع تافی های مغزدار میوه ای

پخش و توزیع شکلات

  • انواع تافی های نارگیلی، شکلاتی در بسته بندی فروشگاهی  و فله

پخش و توزیع شکلات

  • انواع شکلات با مغز میوه ای

پخش و توزیع شکلات

  • شکلات جرقه ای

پخش و توزیع شکلات

 

  • انواع شکلات کادویی و بسته اییپخش و توزیع شکلات
  • شکلات تلخ فله و کیلویی

پخش و توزیع شکلات

صادرات شکلات و تافی به کشورهای هدف صادراتی

با پیشرفت روزافزون صنعت شکلات و تافی در ایران، در طول سالیان اخیر، صادرات انواع شکلات ایرانی به بسیاری از کشورهای دنیا انجام می شود و این عدد هرساله در حال افزایش است، به طوریکه در سال 97 بیش از 800 میلیون دلار تافی و شکلات ایران به سراسر دنیا صادر شده است. از جمله این کشورها می توان به عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه، روسیه، ترکیه، پین، هند و کشورهای آفریقایی اشاره نمود.

برای اطلاعات بیشتر برای پخش و توزیع شکلات و تافی و اخذ قیمت های عمده درب کارخانه و نحوه ثبت سفارش و ارسال سفارشات تهران و شهرستان با ما در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای