شرکت بازرگانی تأمین مواد اولیه صنایع تولید شکلات

شکلات یکی از خوراکی‌های خوشمزه‌ای و پرفروش است. شکلات‌ها دارای انواع و برندهای مختلفی هستند و از طعم‌های متفاوتی برخوردارند. بااین‌حال مواد اصلی شکلات‌سازی در میان تمامی کارخانه‌ها و تولیدی‌های مشترک است. بیشتر این مواد در ایران تولید نمی‌شوند. ازاین‌رو تأمین مواد اولیه صنایع تولید شکلات دارای اهمیت ویژه‌ای است. اگر این مواد به‌درستی تأمین نشوند، کارخانه‌ها با مشکل مواجه خواهند شد و میزان کیفیت محصولات تولیدی کاهش می‌یابد. در ادامه بیشتر با مواد اولیه شکلات‌سازی و شرکت‌های واردکننده و تأمین‌کننده مواد اولیه شکلات آشنا خواهید شد.

 

ماده اصلی شکلات چیست؟

ممکن است این سؤال برای شما نیز پیش‌آمده باشد که ماده اصلی شکلات چیست و چرا این ماده در ایران تولید نمی‌شود؟ اصلی‌ترین مواد شکلات‌سازی پودر کاکائو و کره کاکائو می‌باشد. این مواد از دانه میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. درخت کاکائو بیشتر در مناطق استوایی و گرمسیری رشد می‌کند. در ایران نیز این درخت در مقیاس‌های کوچک کشت‌شده است؛ اما این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نمی‌باشد. به همین دلیل بیشتر پودر کاکائو و کره کاکائو موردنیاز کارخانه‌های شکلات‌سازی از طریق واردات تأمین می‌شود و می‌توان این محصولات را از مراکز تأمین مواد اولیه صنایع تولید شکلات خریداری کرد. پور کاکائو و روغن کاکائو مصرفی کارخانه‌ها از کشورهای مختلفی مانند اسپانیا، هلند، اندونزی و ترکیه وارد می‌شوند. میزان کیفیت و قیمت این محصولات متفاوت است.

لیست مواد اولیه شکلات‌سازی

در تولید شکلات با توجه به نوع برند و طعم آن از مواد اولیه متفاوتی استفاده می‌شود اما به‌طورکلی لیست مواد اولیه شکلات‌سازی شامل موارد زیر است:

برخی از این محصولات مانند شیر خشک و آرد در داخل کشور تولید می‌شوند و محصولات دیگر مانند کره کاکائو، پودر کاکائو و روغن جانشین کره کاکائو از طریق واردات تأمین می‌گردند.

شرکت تأمین مواد اولیه صنایع تولید شکلات

امروزه بازرگانی‌ها و شرکت‌های مختلفی مواد اولیه شکلات‌سازی کارخانه‌ها را تأمین می‌کنند؛ اما باید این مواد را از بازرگانی‌ها و شرکت‌های معتبر خریداری کرد تا از کیفیت محصولات اطمینان حاصل شود. به‌طورکلی شرکت تأمین مواد اولیه صنایع تولید شکلات باید دارای دو مشخصه اصلی باشند. یکی اینکه کیفیت محصولات آن‌ها خوب باشد و مواد افزودنی مضر به این محصولات اضافه نشده باشد و دیگر اینکه محصولات خود را باقیمت مناسب در اختیار کارخانه‌ها قرار دهند.

بازرگانی سورن یکی از تأمین‌کنندگان اصلی مواد اولیه کارخانه‌های شکلات‌سازی است. تمامی محصولات این برند دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست