Rate this post

قیمت شکلات نوروز : شکلات همیشه از خوراکی های پر طرفدار بین مردم بوده است و محبوبیت خاصی را همواره دارد.  یکی از شکلات های پرطرفدار سالهای اخیر نزد ایرانیان شکلات نوروز ترکمنستان بوده است. این شکلات با ویژگی های خاص خود نظیر قیمت و کیفیت که بیشتر در خصوص آنها صحبت خواهیم کریدم به یکی از محبوب های بازار شکلات تبدیل شده است.  لذا خرید و فروش شکلات نوروز برای فعالان در این عرصه بازار خوب و حاشیه سود بالایی را خواهد داشت.

قیمت شکلات نوروز

قیمت شکلات نوروز در سال 98 در تهران

شکلا نوروز ترکمنستان ، محصول شرکت هاسار این کشور می باشد. کارخانه هاسار در نزدیکی عشق آباد واقع شده است و تولیدات متنوعی در حوزه شکلات و ویفر به بازارها ارائه داده است. یکی از معروف ترین آنها هم شکلات nowuz است. شکلات نوروز با مغز ژله ای عسلی مانند و روکش کاکائویی با کیفیت خود طعم خوبی دارد و باعث جذب طرفداران شکلات شده است. کیفیت بالا و بسته بندی خوب شکلات تافی نوروز ، استفاده از آن را به عنوان شکلات پذیرایی در جشن ها  و میهمانی ها هم ممکن ساخته است.

با وجود کیفیت مناسب ، قیمت شکلات نوروز نسبت به بسیاری از شکلات های وارداتی و خارجی دیگر که حتی در مقایسه با نوروز از کیفیت پایین تری هم برخوردار هستند ، مناسب تر و ارزان تر است. یکی از دلایل فروش شکلات نوروز در سطح گسترده ، همین عامل قیمت مناسب و ارزان آن است.

یکی از اهداف و ماموریت های مجموعه شکلاتیران ، حذف واسطه ها و امکان پذیر ساختن دسترسی مستیم عمده فروشان و پخش کنندگان شکلات به منبع اصلی تامین است. مجموعه شکلاتیران با ارتباطات و دفاتر خارجی و دسترسی مستقیم ، فروش بی واسطه و مستقیم شکلات Nowruz  را برای مشتریان و همکاران خود فراهم ساخته است.  بنابراین مجموعه ما در مرکز تامین و فروش شکلات ایران با بهره مندی از کادر مجرب و کارآزموده متشکل از کارشناسان و مشاوران که سابقه طولانی در تولید و تامین شکلات دارند، آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان گرامی در زمینه انتخاب محصول و ارائه قیمت های عمده می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به مرکز و یا تماس با ما اطلاعات کاملی از سفارشات خود دریافت و قیمت ها را دریافت نمایید.

قیمت شکلات نوروز

نحوه خرید دست اول و بی واسطه شکلات نوروز در سال 98

یکی از مسایل مهم در خرید و فروش و تجارت همانطور که عنوان کردیم ، خرید بی واسطه با قیمت مناسب است که در ادامه امکان فروش خوبی را میسر می نماید. قیمت شکلات نوروز  در بازارها بسیار نوسان و بالا و پایین دارد. در بسیاری از بازارها با عدم دسترسی خریداران عمده به منابع اصلی و واسطه های زیاد برای رسیدن محصول ، قیمتها بالا می رود ، همچنین در خیلی از مواقع تاریخ اعتبار شکلات ازبین رفته و خرید و فروش شکلات با تاریخ انقضای گذشته متاسفانه انجام می شود. برای خرید شکلات نوروز به طور مستقیم و بی واسطه  با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت در بازار ، می توانید از راه های زیر با محموعه شکلاتیرات در تماس باشید:

تماس با واحد فروش و مشاوره

ارتباط از طریق کانال تلگرامی chocolatiran@

ملاقات حضوری در دفتر بازرگانی تهران

فروش شکلات نوروز در کارتن 3 کیلویی

فروش شکلات نوروز وارداتی از ترکمنستان و شرکت هاسار ، از طریق کارتن های سه کیلویی به شکل زیر به کشور ایران وارد می شوند. از نکات مهم و قابل توجهی که می بایست در هنگام خرید عمده به آن توجه داشت ، علامت شرکت هاسار ذر روی کارتن ها و نیز درج تاریخ اعتبار معتبر با مهر روی آن است. فروش شکلات نوروز اصل با کمترین قیمت بازار از طریق شکلاتیران امکان پذیر شده است. با ما در تماس باشید.

 

خرید شکلات نوروز قیمت شکلات نوروز

انواع شکلات و تافی قابل عرضه در شکلاتیران

انواع تافی و شکلات عمده برای خریداران عمده شامل موارد زیر می باشد:

در کنار فروش مستقیم و بی واسطه شکلات نوروز ترکمنستان ، با توجه به سوابق تولید  و تامین و ارتباطات مجموعه شکلاتیران ، تولید و فروش انواع شکلات و تافی های با مشخصات بالا برای خریدهای عمده و صادرات انجام می شود. از بازارهای مهم و پررونق شکلات ، بازارهای خارجی کشورهای اطراف و همسایه ما نطیر افغانستان و عراق هستند. معمولا خرید عمده تاجران این کشور ها انواع تافی مغزدار ، تافی میوه ای و تافی ترش  است. برای خرید تافی مغزدار مجموعه شکلاتیران مستقبیم از کارخانه با ما در تماس باشید.

قیمت شکلات نوروز

تافی های ترش  مغزدار و میوه ای به طور استاندارد در بسته بندی های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی و در کارتن های 12 کیلویی بسته بندی و ارسال می شوند. برای خرید عمده انواع تافی  واحد پشتیبانی و فروش پاسخگوی مشتریان و صادر کنندگان و نیز تاجران سایر کشورها هستند.

ارسال سفارشات به شهرستان

ما در مرکز با توجه به گستره فعالیت مشتریان در سراسر ایران، این امکان را فراهم کرده ایم تا با همکاری با شرکت های حمل و نقل طرف قرارداد، با مطمئن ترین، آسان ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش ها سفارشات عمده خود را به طور مستقیم از درب کارخانه خرید و درب فروشگاه و انبار خود تحویل نمایید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه شکلات ایران در تماس باشید.

قیمت شکلات نوروز

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای