Rate this post

بورس شکلات ایران  در تهران و شهرستان، با تامین سبدی از متنوع ترین شکلات های با کیفیت و با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات فروش و مشاوره شکلات برای خریداران عمده و توزیع کنندگان شکلات می باشد.

گروه شکلات ایران، بورس شکلات  ایران، با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان با تجربه در تولید، تامین و بازرگانی انواع شکلات و تافی و نیز درک صحصح از بازار شکلات و تقاضا و نیاز بازار، مجموعه ای از بهترین شکلات ها را با قیمت های مستقیم کارخانه برای خریداران عمده تامین می نماید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص و کسب اطلاعات تکمیلی محصولات، قیمت ها، نحوه ثبت سفارش و ارسال سفارشات با کارشناسان شکلات ایران در تماس باشید.

بورس شکلات فله

انواع شکلات در بورس شکلات ایران

فرصت های خرید و فروش شکلات و تجارت در شکلاتیران

همانطور که اشاره شد، مجموعه شکلاتیران، بورس شکلات ایران ، با قراردادها و تفاهم نامه ها و همکاری های بلند مدت با تولید کننده های معتبر و با کیفیت شکلات، محصولات بسیار متنوع و پرتقاضایی را با شرایط خوب در اختیار مشتریان خود قرار داده است. اما این شرایط که باعث بوجود آمدن فرصت های خوبی برای خرید و فروش شکلات می شوند کدامند؟

 • قیمت های بسیار مناسب و مستقیم کارخانه

قطعا یکی از عوامل مهم در فروش موفق و پر سود و حجم فروش بالا در شکلات، خرید موفق و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه است. شکلات نیز مانند هر محصولی دیگر از واسطه های زیادی در بازار برخوردار است که باعث بالا رفتن قیمت های نهایی برای مصرف کننده و فاصله بالا از قیمت کارخانه می شود. مجموعه شکلاتیران مرکز بورس شکلات ایران ، با توجه به حجم خرید و فروش بالا، گستره مشتریان داخلی در سراسر کشور و همچنین صادرات مستقیم به کشورهای خارجی از طریق تاجران خارجی و صادرات غیر مستقیم از طریق همکاری با صادرکنندگان گرامی انواع شکلات، خرید و فروش شکلات را به طور مستقیم با قیمت های درب کارخانه برای مشتریان خود انجام می دهد. با این فرصت و  ویژگی نه تنها خرید دست اول با حذف واسطه ها و دلالان امکان پذیر می شود، بلکه حاشیه سود نهایی مشتریان ما افزایش می یابد.

بورس شکلات ایران

 • تنوع در خرید و فروش و انتخاب سبد شکلات متنوع

برای یک فروش موفق و یک فروشگاه معتبر، ارائه سبد متنوعی از کالا، مطابق با نیاز مشتری و در جهت رفع نیار او مطابق با سلیقه های متفاوت، مورد نیاز می باشد. از طرف دیگر تولید شکلات بسیار متنوع بوده و در هر بخشی انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. برای مثال در بخش تافی ما شاهد انواع اقسام آن ها هستیم که به عنوان نمونه موارد زیر عنوان می شوند:

 • انواع تافی های مغزدار با تنوع زیاد در طعم، طرح و بسته بندی های مختلف
 • انواع تافی های میوه ه ای
 • انواع تافی رولن
 • تافی کاکائویی
 • تافی نارگیلی
 • تافی دارچینی
 • تافی نعنایی
 • تافی کره ای
 • تافی های ترش میوه ای

بورس شکلات ایران

همین دسته بندی ها در انواع دیگر شکلات نیز موجود است.لذا ما در این مرکز به عنوان مرکز بورس شکلات فله و بسته بندی،  با ارائه تمام قیمت های مستقیم دست اول برای محصولات، انتخاب سبدی متنوع را برای مشتریان ممکن ساخته ایم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، مشاوره  و انتخاب محصول با واحد پشتیبانی و فروش در تماس باشید.

اعطای نمایندگی فروش شکلات در سراسر کشور

یکی از فرصت های همکاری با مجموعه شکلات ایران،اخذ نمایندگی های فروش در شهرستان های سراسر کشور است. مجموعه شکلاتیران مرکز تامین و فروش شکلات ایران، آمادگی همکاری با عاملان و فروشندگان فعال در حوزه شکلات را با شرایط ویژه دارد. برای کسب اطلاعات  بیشتر و شرایط اخذ نمایندگی و همکاری با ما می توانید از طریق تماس با کارشناسان اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

بورس شکلات ایران

شرایط همکاری با تولید کنندگان  و کارخانه های شکلات

با توجه به حجم بالای خرید و فروش داخلی و خارجی که در قبل عنوان شد، مجموعه شکلاتیران آمادگی همکاری در فروش انحصاری و شرایطی را با تولید کنندگان معتبر و متعهد دارد. در این خصوص نیاز به جلسات حضوری و غیر حضوری و کسب اطلاعات بیشتر دوطرف مورد نیاز است.

 

بورس شکلات ایران

امکان ثبت و خرید عمده محصولات اینترنتی و حضوری

ما در مرکز بورس شکلات ایران ، این امکان را برای مشتریانمان فراهم نموده ایم تا خریدهای عمده و ثبت سفارشات خود را با روش های متنوع و دلخواه شامل قرارداد و ثبت سفارش حضوری و ملاقات در دفتر مرکزی تهران و با خرید اینترنتی و ثبت سفارش از طریق سایت و تماس با واحد فروش به انجام برسانند. مشتریان گرامی فعال در تهران و شهرستان، می توانند از طریق راه های ارتباطی فوق و همچینین تماس با ما اطلاعات تکیملی را کسب نمایند. همچنین در بورس شکلات فله شکلاتیران، این امکان فراهم است تا سفارشات عمده خریداران عزیز به صورت مستقیم از درب کارخانه به شهرستان محل فعالیت ارسال شود. این کار از طریق باربری های طرف قرارداد و با حداقل هزینه ها انجام می شود.

بورس شکلات ایران

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای