Rate this post

فروش سی ام سی صنعتی ( V 3000) یا کربوکسی متیل سلولز با استقبال خوب تولیدکنندگان کشورمان همراه شده است. کربوکسی متیل سلولز که نام مرسوم آن سی ام سی است یک پودر سفید رنگ غلظت دهنده می باشد که چندین کاربرد در صنایع غذایی دارد. از این ماده به منظور ایجاد چسبندگی، کنترل جریان، تثبیت کلوئید، حفظ عامل تعلیق و … استفاده می کنند. در حال حاضر، این ماده در ۲ گرید به نام های خوراکی و صنعتی در حال تولید است.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]هنگام خرید پودر سی ام سی بایستی به مواردی نظیر سطح کیفی، رنگ و ویسکوزیته سی ام سی توجه کرد.[/hwgold-dash]

برای اینکه خرید سی ام سی با رضایت مشتری همراه شود، پیشنهاد می کنم خرید خود را از برندهایی انجام دهید که ثابت شده هستند و محصولات آن‌ها اعتبار لازم در بازار جهانی را دارند. حال اینکه، چه برندهای سی ام سی مورد اعتماد هستند را در ادامه توضیح داده ایم. برای افزایش اطلاعات خود در خصوص این محصول کاربردی با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

فروش سی ام سی صنعتی (CMC)

فروش سی ام سی صنعتی (CMC)

برندهای متنوعی به بازار فروش سی ام سی صنعتی (CMC) ( V 3000) ایران راه یافته اند که کیفیت بی نظیری دارند. از برندهای معتبر موجود در ایران می توان به سی ام سی شاندونگ چین، سی ام سی ساندوز ژاپن، سی ام سی سانتسو ژاپن و … اشاره کرد. کشورهای چین و ژاپن جزء کشورهای قدرتمند در زمینه تولید مواد اولیه هستند و در زمینه تولید پودر سی ام سی نیز عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند.

منظور از عملکرد خوب توجه به ویسکوزیته سی ام سی و تولید آن در سطح کیفی بالا است. هر چقدر کیفیت مواد اولیه اساسی بالا باشد، بالطبع کیفیت نهایی محصول نیز افزایش می یابد؛ بنابراین بهتر است جهت حفظ و سپس ارتقاء درجه کیفی محصولات تولید داخل از بهترین مواد اولیه جهان بهره گرفت. سی ام سی هم که شرکت سورن در حال توزیع آن است از همین برندهای معتبر چینی و ژاپنی می باشد.

پودر سی ام سی چه کاربردهایی دارد؟

پودر سی ام سی چه کاربردهایی دارد؟

این قسمت را به بررسی این پرسش پرتکرار که پودر سی ام سی چه کاربردهایی دارد؟ اختصاص داده ایم. همانطور که ذکر شد، این محصول جزء محصولات پرکاربرد صنایع است که از آن می توان در واحدهای تولیدی مختلف بهره گرفت. در زیر به کاربردهای پودر cmc در صنایع مختلف اشاره کرده ایم:

پودر سی ام سی در گرید خوراکی

پودر سی ام سی

پودر سی ام سی در گرید خوراکی

 در گرید خوراکی جزء محصولات پرمصرف صنایع غذایی است. کارخانجات و کارگاه های تولید بستنی از این محصول جهت افزایش غلظت و پایداری محصولات خود استفاده می کنند. مراکزی هم که در کار تولید ژلاتین و پودینگ هستند از آن به عنوان یک ماده ژل کننده بهره می گیرند. سایر مراکز تولیدی نیز براساس یک یا چند هدف مشخص از این ماده بی نظیر استفاده می کنند.

پودر سی ام سی در گرید صنعتی ( V 3000)

پودر سی ام سی در گرید صنعتی

پودر سی ام سی در گرید صنعتی ( V 3000) نیز در صنایع غیرغذایی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب، فروش سی ام سی صنعتی طرفداران بسیاری بین صنعتگران دارد. برای مثال، این محصول کاربردهای گسترده ای در صنعت ساخت و ساز دارد و از آن در ترکیب سیمان و مصالح ساختمانی استفاده می شود. از سایر صنایع طرفدار CMC می توان به صنعت تولید مواد شوینده، تولید محصولات آرایشی، تولید کاغذ و چسب، کشاورزی، رنگ، پلاستیک، سرامیک، نفت و … اشاره کرد.

تولید کننده سی ام سی مرغوب در جهان

تولید کننده سی ام سی مرغوب در جهان

در پاسخ این پرسش که تولید کننده سی ام سی مرغوب صدفی در جهان کدام کشور است نمی توان به یک یا چند کشور اشاره کرد؛ چراکه کشورهای آسیایی و اروپایی زیادی به کار تولید CMC ورود کرده اند که تولیدات آن‌ها از سطح کیفی لازم برخوردار است. از بین این کشورها محصولات هند، دانمارک، چین و ژاپن در کشور ما توزیع شده اند که اکنون نیز محصولات چینی و ژاپنی در حال فروش سراسری هستند. به این ترتیب، فروش سی ام سی صنعتی وارداتی با تضمین کیفیت در فاز اجرایی است.

مرکز فروش عمده سی ام سی صدفی در تهران

مرکز فروش عمده سی ام سی در تهران

مرکز فروش عمده سی ام سی صدفی در تهران یکی از مراکز موردنیاز کشور است که سورن یکی از آن‌ها می باشد. از آنجایی که، کارخانجات و واحدهای تولیدی بیشماری در پایتخت مشغول به فعالیت هستند، نیاز است تا مراکز تامین مواد اولیه آن‌ها نیز در نزدیکی موقعیت آن‌ها حضور داشته باشد.

ضمن اینکه، تولیدکنندگان سراسر کشور نیز می توانند سفارش های خود را در سایت ثبت کرده و آن‌ها را در زمان کمی دریافت کنند. از دیگر محصولات وارداتی در حال توزیع می توان به انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل، پودر گوارگام، لسیتین مایع سویا و … اشاره کرد.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای