مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ – 1000 گرمی و 3 کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل جذابیت شکلات تافی سیرنگ Sirangقیمت تافی مغزدار سیرنگ Sirangفروش تافی شکلاتی سیرنگ در پاکستانفروش تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ در افغانستان Sirang

تولید تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ بهترین و مناسب ترین نرخ قیمتی تافی مغزدار عرضه می شود که برای بازارهای صادراتی بسیار مناسب و جذاب می باشد.

یکی از صنایع جذاب و پرتقاضا در بازارهای صادراتی و فروش بین الملل شکلات ایرانی  می باشد. صنعت شکلات در ایران به دلیل توسعه و پیشرفت در چند سال گذشته بسیار مورد توجه و مورد استقبال قرار گرفته است و کشورهای زیادی در حال تعامل و خرید و فروش شکلات تافی ایرانی هستند.

تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ

دلایل جذابیت شکلات تافی سیرنگ Sirang

از دلایل اصلی جذابیت شکلات تافی برای بازارهای صادراتی و کشورهای خارجی می توان به قیمت و تنوع اشاره کرد که مورد اول یعنی قیمت تافی و شکلات بسیار مورد توچه تر می باشد.

کشورهای زیادی در دنیا و همچنین آسیا و خاورمیانه در حال تولید شکلات تافی و آبنبات هستند. اما دلیل برتری و جذابیت ایران در این زمینه چیست؟

قیمت تمام شده پایین تولید و هزینه های ارزان حقوق و دستمزد و مواد اولیه که سبب شده تولیدات در ایران با قیمت کمتری صورت گیرد ، دلیل اصلی برای برتری قیمت شکلات در ایران نسبت به دیگر تولید کننده ها  در دنیا می باشد. در کنار این موضوع نوسانات ارزی که باعث کاهش ارزش ریال نسبت به سایر ارزهای خارجی شده است نیز در قیمت ارزان تافی و شکلات بی تاثیر نیست. از دلایل محبوبیت شکلات تافی مغزدار سیرنگ Sirang در ایران هم همین موارد است که در ادامه بیشتر در این خصوص صحبت می کنیم.

تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ

قیمت تافی مغزدار سیرنگ Sirang

ما با درک صحیح بازار و مشتریان گرامی و نیز پایین آوردن حداکثری هزینه ها ، قیمت تافی مغزدار سیرنگ Sirang  را ارزان ترین قیمت تافی در ایران قرار داده ایم تا از این طریق بتوانیم مشتریان داخلی و خارجی خود را راضی نگاه داشته و حاشیه سود خوبی برای شما فراهم نماییم.

در حال حاضر ما ارائه دهنده پایین تریم و ارزان ترین تافی مغزدار در ایران هستیم و تافی شکلاتی مغزدار سیرنگ را به کشورهای مختلفی صادر می نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تافی مغزدار سیرنگ با ما در تماس باشید.

تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ

فروش تافی شکلاتی سیرنگ در پاکستان

همانطور که گفتیم ، کشورهای زیادی در حال تعامل و واردات شکلات تافی ایرانی هستند. اما در این میان کشورهای همسابه های ما که در نزدیکی مرزی ما هستند به دلایل نزدیکی و آسانی حمل و نقل ، از مزیت قیمت تمام شده پایین تر و هزینه های حمل و نقل ارزان نیز بهره مند هستند. یکی از این این کشورها پاکستان است. فروش تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ به پاکستان شامل حاشیه سود و مزایای زیادی است که با خرید تافی سیرنگ می توانید از آن بهره مند شوید.

تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ

فروش تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ در افغانستان Sirang

کشور افغانستان بعد از کشور عراق ، دومین وارد کننده شکلات از ایران است. مزایایی همچون نزدیکی مرزی ، هم زبانی و ذائقه نزدیک به ایران ،سبب حجم تعاملات بالا شده است. تاجران افغانی نیز رغبت زیادی برای خرید شکلات تافی ارزان سیرنگ Sirang دارند. لذا در این زمینه و برای فروش تافی شکلاتی سیرنگ هم حاشیه سود خوبی وجود دارد . برای کسب قیمت تافی مغزدار شکلاتی سیرنگ و نحوه خرید آن با ما در تماس باشید.

خانم ایرانی

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09122581660

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                                                        با ما در تماس باشید.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس با ما