Rate this post

خرید شکلات ترش یامان به صورت فله و عمده از طریق مرکز شکلات ایران به صورت مستقیم و بی واسطه از درب کارخانه برای خریداران عمده عرضه می شود. شکلات ترش یامان در سالیان اخیر طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده و حجم تقاضای این شکلات در بازار زیاد است. علی الخصوص با توجه به نزدیکی به روزهای پایان سال و سال جدید فرصت خرید شکلات ترش یامان و فروش آن قطعا حاشیه سود خوبی را برای خریداران و پخش کنندگان عمده به همراه خواهد داشت.

خرید شکلات ترش یامان

شکلات ترش یامان

شکلات ترش یامان در بسته های سه کیلویی تولید و در کارتن های 12 کیلویی بسته بندی می شود. از شکلات ترش یامان با عنوان تافی لواشکی نیز یاد می شود و بسیاری از مردم که تمایل به طعم های ترش و لواشک دارند علاقه زیادی به این تافی ترش خوشمزه دارند. کاخانه شکلات آذر شهد به با نام تجاری فعالیت می نماید و یکی از محصولات جذاب آن تافی ترش یامان است. برای خرید شکلات ترش یامان با واحد فروش ما در تماس باشید.

خرید شکلات ترش یامان

ارسال سفارشات عمده به شهرستان

ما در این مرکز این امکان را فراهم کرده ایم تا سفارشات عمده مشتریانمان را از طریق باربری های طرف قرارداد با کمترین هزینه ها، درب انبار و فروشگاه شما در شهرستان محل فعالیت تحویل دهیم. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت عمده خرید شکلات ترش یامان با واهد فروش در تماس باشید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای