کارخانه تولید تافی میوه ای برای عراق

تافی میوه ای ارزان قیمت و باکیفیت ، به عنوان یکی از اصلی ترین تقاضاها برای صادرات مواد غذایی و شکلات در صنعت شکلات و شیرینی ایران محسوب می شود. سالانه چندین هزار کانتینر از انواع تافی میوه ای ، تافی مغزدار ، تافی کره ای ، تافی کاکائویی ، انواع آبنبات و سایر شکلات ها از ایران ، به عنوان صادرات ، به کشورهای خارجی به فروش می رسد و تاجران کشورهای خارجی با توجه به ارزان بودن تافی و آبنبات و مقرون به صرفه بودن آن ، در کنار مزیت های دیگری مانند تنوع بالا ، حجم تولید بالا و تنوع زیاد ، حاشیه سود خوبی را به دست می آورند.

تافی میوه ای

انواع تافی میوه ای ارزان قیمت برای صادرات

مجموعه سورن با تولید و تامین انواع تافی میوه ای ارزان قیمت و با کیفیت و با تنوع بالا توانسته است در طول سالیان اخیر تعاملات خوبی با بسیاری از کشورهای دنیا مخصوصا کشورهای همسایه ایجاد نماید. در طول سالیان اخیر تاجران خارجی و صادرکنندگان فعال در زمینه تافی میوه ای ، در این زمینه فعالیت های زیاد و سودآوری برای مجموعه های تجاری خود ایجاد نموده اند. انواع تافی مغزدار میوه ای ارزان قیمت و با کیفیت تولیدی ما شامل مدل های زیر می باشد:

 • تافی میوه ای نعنایی در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی میوه ای توت فرنگی در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی کاکائویی در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی زنجبیلی در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی کاراملی در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی شیری در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی کره ای در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی ترش میوه ای در کارتن های 12 کیلویی شامل بسته های یک کیلوگرمی و سه کیلوگرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • غیره

تافی میوه ای

فروش تافی میوه ای برای عراق

همانطور که توضیح دادیم ، کشورهای بسیاری خرید شکلات تافی ایرانی را در طول سالیان گذشته تجربه کرده اند. تعداد کشورهایی که تافی شکلات ایرانی به آنها صادر شده است تا کنون بیش از 70 کشور است که این آمار همچنان رو به گسترش نیز هست. در این میان سهم بعضی کشورها، به سبب نزدیکی مرزی و حمل و نقل آسان تر و ارزان تر ، تعاملات بیشتری را داشته اند. برای مثال بیشترین حجم صادرات مربوط به فروش تافی میوه ای برای عراق بوده است. کشور عراق که از همسایه های نزدیک ایران است با داشتن چندین مرز مشترک شامل مرز مهران ، چذابه ، سومار ، باشماق ، پرویزخان و غیره ، و شناخت کامل تاجران عراقی از ایران ، بیشترین حجم خرید تافی میوه ای ما را به خود اختصاص داده است. اگر شما نیز در زمینه صادرات تافی میوه ای و آبنبات به عراق فعالیت می نمایید، می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و کسب قیمت فروش تافی میوه ای صادراتی با واحد فروش و مشاوره در تماس باشید.

 

 

چرا تافی میوه ای ایران برای کشورهای خارجی سود آور است؟

برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی در خصوص تولید تافی و تنوع آن ارائه دهیم.

 1. ایران در تولید شکلات تافی و ابنبات در صنعت مواد غذایی سابقه ای 70 ساله دارد. اما در همین مدت نسبتا کوتاه ، با پیشرفت روز افزون در این صنعت و توسعه انواع محصولات و کیفیت بخشیدن به آنها و نیز استفاده از بسته بندی های استاندارد و جذاب در کنار تنوع کالایی بسیار بالا رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است. این تنوع بالا و بسته بندی یکی از عوامل جذابیت در بازارهای خارجی بوده است.
 2. همانطور که می دانیم ، هزینه های تولید شامل هزینه های برق ، گاز و دستمزد و حقوق کارگر و غیره در ایران به نسبت کشورهای دیگر بسیار پایین تر است. از طرفی دیگر ارزش ریال ایران نسبت به ارزهای خارجی مانند دلار ، یورو، درهم ، دینار ، روپیه و غیره بسیار پایین تر است که این موضوع سبب ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن محصولات در ایران شده است.

با این توضیحات، پاسخ این سوال که چرا تافی میوه ای ایران برای کشورهای خارجی سود آور است، مشخص است.

تافی میوه ای

قیمت تافی میوه ای صادراتی برای عراق

معمولا حمل و نقل و خرید انواع تافی برای صادرات به صورت کانتینری و در حجم حدود 24000 کیلویی انجام می شود. بنابراین قیمت تافی میوه ای برای تجارت بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که نوسان بسیار کمی در قیمت ها می تواند در قیمت تمام شده کالا بسیار تاثیرگذار باشد. از این رو واحد مشاوره و فروش مجموعه سورن آمادگی پاسخگویی به مشتریان گرامی در خصوص ارائه اطلاعات قیمت تافی میوه ای برای صادرات به عراق و سایر کشورها هستند. برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

تافی میوه ای

 

مواد تشکیل دهنده تافی میوه ای

تافی برای اولین بار در اروپا ساخته شد و قدمت ساخت تافی به حدود 100 سال می رسد. در طول این سال ها تغییرات زیادی در فرمول ساخت تافی ایجاد شده است و همچنین تنوع بسیار بالایی از تافی در دنیا موجود است.

اما مواد اصلی تشکیل دهنده تافی شامل شکر ، گلوکز ، کره کاکائو ، شیر و افزودنی مجاز در مغز تافی است.

 

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست