سورن کام کایا

درباره کام کایا، توضیحات مختصری ارائه می دهیم تا با فعالیت های مجموعه سورن بیشتر آشنا شوید.

مجموعه تامین و‌ تولید سورن (کام کایا) فعالیت خود را از سال 1391 در حوزه صنایع غذایی و شکلات آغاز کرد. این شرکت با لطف پروردگار و با عنایت به بهره گیری از کارشناسان و مشاوران خبره و سرشناس در این حوزه و همچنین سابقه فعالیت ها در این حوزه و شناخت کامل بازار، به سرعت مسیری هموار جهت معاملات تجاری داخلی و بین الملل فراهم نمود.

هم اکنون این مجموعه مسیری هموار برای تولید، صادرات و عرضه انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی در ایران را فراهم آورده کرده و سالانه عهده دار حجم بالایی از تامین و تولید است.

بازار شکلات در ایران به دلیل محبوبیت بالای شکلات در بین مردم، رونق خوبی دارد. مجموعه سورن در بازار ایران، علاوه بر شکلات‌ های داخلی، شکلات‌ های وارداتی را نیز ارائه می دهد. کام کایا در ایران معمولاً در بازار داخلی به خوبی شناخته شده‌ است و در فروشگاه‌ ها و سوپر مارکت‌ ها موجود می باشد.
درباره کام کایا باید بگوییم با تحقیق در بازار ایران در صدد رشد صنعت شکلات‌ سازی باعث افزایش تولید و ارائه‌ی شکلات‌ های با کیفیت شده است. می‌توان انتظار داشت که شکلات ایران در بازار شکلات در آینده پیش رو نیز به رشد خود ادامه دهد.

کام کایا به دلیل طعم و کیفیت بالایی که دارد، در داخل و خارج از کشور محبوبیت زیادی دارد. کام کایا علاوه بر طعم خوب، با بسته‌ بندی‌ های زیبا و جذابی که دارد، به عنوان هدیه و سوغاتی نیز مورد استقبال واقع شده است.

درباره قیمت کام کایا، معمولاً نسبت به شکلات‌ های خارجی و داخلی مناسب تر است. این امر به دلیل استفاده از مواد اولیه داخلی و حذف هزینه‌ های حمل و نقل و واردات است.

برای دریافت پشتیبانی و تماس با ما بر روی دکمه کلیک کنید.