Rate this post

خرید تافی فله ارزان قیمت ، همیشه به عنوان یکی از دغدغه های اصلی فروشندگان داخلی و خارجی تافی در ایران و خارج از کشور بوده است. تافی محصولی ساده اما بسیار مهم در صنعت شکلات ایران است که در باره آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تولید تافی در ایران

صنعت تولید تافی در دنیا به نزدیک به 100 سال می رسد. در زمان های نخستین تافی ، انحصار تولید آن فقط در دست 5 کشور اروپایی بود و سهم کشورهای دیگر از آن تقریبا صف بود. اما در طول دهه های بعدی با رشد صنعت شکلات در کشورهای مختلف از جمله صنعت شکلات سازی در ایران ،شاهد توسعه صنعت تولید تافی و رونق بسیار زیاد آن بوده ایم تا جاییکه امروزه جایگاه ایران در خاورمیانه در صنعت تافی رتبه اول است. ایران با تولید انواع تافی در حال حاضر بیشترین سهم صادرات را در خاورمیانه به خود اختصاص داده است.

تافی ارزان فله

معرفی کارخانه های تولید تافی ایرانی

در ایران کارخانه های مختلفی مشغول به تولید انواع شکلات و تافی هستند. خیلی از این کارخانه ها قدیمی و با سابقه های بیشتر تا 60 سال هستند و خیلی دیگر نیز با پیشرفت صنعت شکلات و تافی در این صنعت وارد شده اند و بعضا سهم خوبی هم از بازار را گرفته اند. البته طبیعی است که یکی از فاکتورهای قیمت تافی ، نیز همین عامل شهرت است. به همین دلیل دو تافی یکسان از نظر کیفیت، به دلیل داشتن برند مختلف، می توانند قیمت متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل در خرید تافی فله و عمده ، مخصوصا برای بازارهای خارجی به این نکته برای خرید تافی ارزان فله باید توجه کرد.

کارخانه شکلات و تافی آیدین نزدیک به هفتاد سال پیش به عنوان یکی از اولین کارخانه های شکلات سازی در ایران احداث شد. ایدین به پیشرفت خوب و توسعه محصولات خود در سالهای بعد توانست علاوه بر ایجاد تنوع در محصولات و تولید انواع شکلات و تافی و غیره ، سهم خوبی از بازارهای داخلی و خارجی را به دست آورد. شکلات و تافی آیدین امروزه در بیش از 26 کشور در دنیا فروش داشته است. تافی آیدین به دلایل فوق یکی از تافی های گران ایرانی به شمار می رود.

تافی ارزان فله

تافی مینو نیز از تافی های قدیمی و معروف ایرانی به شمار می رود. یکی از نوستالژیک و معروف ترین تافی ها در ایران ، تافی کره ای مینو است. تافی های مینوهم فروش خارجی و داخلی خوبی داشته اند و از نظر قیمت کمی بالاتر هستند.

تافی ارزان فله

کارخانه برنوتی یکی از کارخانه های تازه تاسیس با قدمتی 10 ساله است. اما این کارخانه از جمله تولیدی هایی است که با ارائه محصولات متنوع و بازاریابی صحیح به سرعت مسیر پیشرفت را پیموده و در حال حاضر برند نسبتا شناخته شده ای محسوب می شود. قیمت تافی برنوتی در سطح متوسطی می باشد.

تافی ارزان فله

یکی از دیگر از کارخانه های قدیمی  و معروف ایرانی با ارائه انواع تافی از جمله تافی ترش ، تافی کره ای ، تافی مغزدار و تافی میوه ای در سطح کشور و خارج از کشور می باشد.

تافی ارزان فله

تولید تافی فله ارزان قیمت و با کیفیت آیتن

کارخانه آیتن با سابقه تولید تافی در صنعت شکلات ایرانی با نزدیک به 30 سال ، یکی از قدیمی های این صنعت به شمار می رود. آیتن با شناخت کافی و خوب از بازارهای داخلی و خارجی و پیمودن هدفی مشخص ، به لطف خدا امروزه توانسته است هم در ایران و هم در بسیاری از کشورهای دیگر فروش خوبی را تجربه نماید.

یکی از مزیت های اصلی آیتن ، قیمت تافی ارزان با کیفیت  و تنوع بالا است. اگر بخواهیم در خصوص دلیل ارزانی تافی آیتن توضیح دهیم باید به صنعت تولید قند و شکر اشاره نماییم.

تافی ارزان فله

همانطور که می دانیم یکی از مواد اصلی تشکیل دهنده تافی شکر است و یکی از هزینه های اصلی کارخانه ها خرید شکر برای تولید تافی است. اما ایتن با تولید شکر به عنوان یکی از اولین و قدیمی ترین محصولات ، توانسته است هزینه های تولید تافی را بسیلر پایین بیاورد. لذا خرید تافی ارزان آیتن ، یکی از دلایلش همین است.

تافی ارزان فله

تولید انواع تافی :

از انواع تافی آیتن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انواع تافی میوه ای در طعم های مختلف : در بسته های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی در کارتن های 12 کیلویی
  • انواع تافی رولن ای در طعم های مختلف : در بسته های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی در کارتن های 12 کیلویی
  • انواع تافی ترش میوه ای در طعم های مختلف : در بسته های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی در کارتن های 12 کیلویی
  • تافی کره ای در طعم های مختلف : در بسته های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی در کارتن های 12 کیلویی
  • تافی دارچینی در طعم های مختلف : در بسته های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی در کارتن های 12 کیلویی
  • انواع آبنبات میوه ای در طعم های مختلف : در بسته های 500 گرمی ، 1000 گرمی و 3000 گرمی در کارتن های 12 کیلویی

تافی ارزان فله

خرید تافی ارزان فله برای فروش داخلی و صادرات

یکی از دغدغه های اصلی تاجران و فروشندگان عمده برای خرید و فروش تافی ، قیمت تافی است. در واقع کشورهای علاقه مند به تافی ایرانی که بیشتر آنها کشورهای همسایه خلیج فارس و کشورهای عربی هستند ، علاقه مند به خرید تافی ارزان فله هستند. لذا تاجران و صادر کنندگان ایرانی و خارجی نیز همواره به خرید تافی ارزان توجه دارند. مجموعه ما با درک صحیح از بازار ، با توجه به توضیحات فوق توانسته ایم ، تولیدات را با قیمت ارزان و با کیفیت ارائه نماییم تا از این طریق فرصتهای بیشتری برای همکاران و مشتریان گرامی در خرید تافی ارزان فله فراهم نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت انواع تافی تولیدی در کارخانه ، نحوه ثبت سفارش و خرید تافی ارزان فله با ما در تماس باشید.

تافی ارزان فله

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای