خرید شکلات صبحانه سطلی یک کیلویی خارجی ارزان قیمت

خرید شکلات صبحانه خارجی اصل یک کیلویی با بهترین قیمت در ایران از طریق مجموعه شکلاتیران برای خریداران عمده و فله در سراسر کشور امکان پذیر است. شکلات صبحانه که معمولا کرم مانند است، یکی از محبوب های میزهای صبحانه است و وجود آن بر سر میزهای صبحانه آن را به یک میز لاکچری و با کیفیت تبدبل می کند.

شکلات صبحانه خارجی

فروش  شکلات صبحانه خارجی یک کیلوگرمی

یکی از شکلات های صبحانه خارجی معروف در ایران و در کل جهان بدون شک ، شکلات صبحانه نوتلا است. شکلات صبحانه نوتلا از معروف ترین و با کیفیت ترین انواع شکلات در دنیا است. امروزه شکلات نوتلا در بیش از ۱۶۰ کشور در دنیا فروش دارد و تقریبا تمام مردم دنیا با آن آشنا هستند. شکلات صبحانه نوتلا در دنیا آنقدر محبوب شده است که روز ۵ فوریه به عنوان روز جهای نوتلا ثبت  شده است. مصرف شکلات صبحانه نوتلا در طول یک سال بیش از ۱۶۵ میلیون کیلوگرم است.

در ایران نیز شکلات Nutella  تحت مصارف مختلفی خرید و مصرف می شود. یکی از کاربردهای اصلی شکلات نوتلا مصرف به عنوان مواد اولیه در تهیه انواع کیک و بستنی و شیرینی و تزیین آنها است.

مجموعه شکلاتیران ، با فروش مستقیم و بی واسطه شکلات صبحانه نوتلا اصلی ترکیه با بهترین قیمت در ایران ، همکاران و خریداران محترم شکلات نوتلا را پشتیبانی می نماید.

البته با توجه به افزایش قیمت ها و بالا رفتن قیمت خرید شکلات نوتلا ، شاهد این بوده ایم که برای بسیاری از مشتریان و خریداران عمده و کافی شاپ ها، این شکلات به صرفه نبوده و به دنبال جایگزین ارزان یمت تری هستند.

شکلات صبحانه خارجی

خرید شکلات صبحانه ترکیه ای اصل سطلی ۱۰۰۰ گرمی

با توجه به افزایش تقاضاها و افزایش قیمت شکلات نوتلا، گروه شکلاتیران با دسترسی به بازارهای خارجی و مخصوصا کشور ترکیه و با شناخت این بازارها ، اقدام به فروش مستقیم و انحصاری شکلات صبحانه کیلویی سطلی خارجی ترکیه ای بسیار با کیفیت در ایران نموده است. شکلات سطلی ۱۰۰۰ گرمی فابیلم ترکیه از شکلات های معروف و بسیار پرمصرف و با کیفیت در ترکیه است که در این کشور نیز کابرد فراوانی به جای شکلات نوتلا دارد.

شکلات صبحانه خارجی سطلی

قیمت شکلات صبحانه سطلی یک کیلوگرمی خارجی

از موارد مهم برای مشتریان ، همانطور که عنوان شد این است که با حفظ کیفیت و خواص شکلات نوتلا Nutella بتوانند جایگزینی با هزینه کمتر و به صرف تر پیدا کنند. در نتیجه ما با در نظر گرفتن قیمت شکلات صبحانه خارجی سطلی ترکیه ای فابیلم در سطح بسیار مناسب و ارزان تر از نوتلا ، این مساله را برای مشتریان خود برطرف کرده ایم. برای کسب قیمت شکلات صبحانه ترکیه ای اصل Fabilem  و شرایط فروش شکلات صبحانه کیلویی با واحد فروش و پشتیبانی در تماس باشید.

سورن تولید کننده و توزیع کننده انواع شکلات از جمله شکلات صبحانه سطلی و شکلات مایع سطلی در ایران می باشد.

شکلات صبحانه خارجی سطلی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
فهرست