فروش دستگاه تولید شکلات تافی مغزدار

همانطور که می دانیم ، در طی سالیان اخیر ، صنعت شکلات سازی ایران رشد چشمگیری کرده است و شاهد پیشرفت بسیار زیادی در این صنعت بوده ایم. در حال حاضر در سراسر کشور کارخانه ها و تولیدی های بسیار زیادی در حال تولید انواع شکلات ، تافی و آبنبات هستند که بسیاری از فروش این تولیدی ها نیز در حوزه صادرات اتفاق می افتد.

یکی از محصولات اصلی  و مهم ما در بحث فروش داخلی و صادارت ، انواع تافی مغزدار ، تافی میوه ای و تافی کره ای و تافی ترش ها هستند. همچنین دستگاه تولید تافی مغزدار نیز از محصولات با کیفیت و قیمت مناسب برای فروش داخل و صادرات می باشد.

دستگاه تولید تافی مغزدار

دریاره تولید شکلات تافی

صنعت تولید شکلات تافی در دنیا قدمتی در حدود 100 سال دارد. در آن سال ها تولید تافی  فقط در انحصار 5 کشور در اروپا بود و فروش آن به سراسر دنیا نیز از طریق این کشور ها انجام می شد. اما در طول سال های بعد ، کشورهای دیگری هم با انتقال تجربه و دانش در این امر وارد شدند که یکی از آنها ایران است. ایران با سابقه تولید نزدیک به 70 سال در حوزه شکلات تافی و آبنبات در حال حاضر یکی از منابع اصلی فروش در خاورمیانه به حساب می آید. از ظرفیت های ایران در بحث شکلات تافی ، تولید دستگاه شکلات تافی مغزدار است.

فروش دستگاه تولید تافی مغزدار

همانطور که گفتیم ایران در حال حاضر یکی از صادرکنندگان اصلی تافی و شکلات در خاورمیانه است. در سال گذشته صادرات در این حوزه بیش از یک میلیارد دلار بوده است. در طول سال های تولید تافی مغزدار و سایر انواع شکلات تافی ها ، ساخت و فروش دستگاه تولید شکلات تافی مغزدار هم یکی از موفقیت های ما در حوزه فروش داخلی برای کارخانه ها و تولیدی های مختلف و نیز کشورهای خارجی و علی الخصوص کشورهای همسایه بوده است.

دستگاه تولید تافی مغزدار

خط تولید و فرم دهی انواع تافی و آبنبات مغزدار و بدون مغز

خط فرمینگ یک واحد یکپارچه است که عملکرد آن می تواند باعث ثمربخشی و تولید یکپارچه محصولات شما شود. تولید و ساخت با سرعت و نرخ یکنواخت با ظرفیت خوب تا ساعتی بالای 500 کیلوگرم در انواع تولید تافی مغزدار ، تافی ساده و آبنبات مغزدار و آبنبات جویدنی در این خط می تواند انجام شود. فشار فرمدهی بر روی اواع مختلف آبنبات و تافی باید قابل تنظیم باشد و قالب ماشین باید تعویض پذیر باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت دستگاه تولید تافی مغزدار و آبنبات با ما در تماس باشید.

دستگاه تولید تافی مغزدار

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست