Rate this post

فروش عمده تافی : کارخانه تولیدی دارای  سابقه در تولید تافی می باشد و جزو برندهای قدیمی تولید تافی در ایران محسوب می شود. د. این شرکت با بهره مندی از ماشین آلات با کیفیت و همچنین مواد استفاده شده درجه یک، علاوه بر داشتن قیمت های بسیار مناسب و رقابتی، کیفیت خوبی را نیز در تافی ارائه کرده است. از این رو مجموعه هم اکنون سهم مهمی از محصولات تافی را صادر می نماید و صادرات خود را بیش از 10 کشور خارجی انجام می دهد. بازارهای خارجی در قاره های آسیا، آفریقا و اروپا می باشد و توانسته است جایگاه ارزشمندی را به نام خود رقم زند.

فروش عمده تافی

فروش عمده تافی و انواع آنها

فروش عمده تافی به دلیل محبوبیت بالا و طرفداران زیاد آن بسیار بیشتر ار آن که در داخل ایران عرضه شود، در کشورهای دیگر وارد می شود. به طوریکه پخش تافی در خارج از کشور حجم بسیار بالایی از تولیدات کارخانه را به خود اختصاص داده است. از کشورهای اصلی وارد کننده تافی می توان به کشور عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان و ترکمنستان اشاره کرد. علاوه بر این کشورها، کشورهای در حال پیشرفتی مانند سوریه و عمان نیز جدیدا به طور جدی خواستار خرید تافی ایرانی شده اند که فروش عمده تافی دلوار در این کشورها می تواند فرصت مناسبی برای تجارت تازه و به دست آوردن سودهای خوب برای صاحبان بنگاه های اقتصادی به شمار رود.

تافی های در انواع مختلفی شامل طعم ها و بسته های متنوع شامل انواع زیر تولید و عرضه میشود. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فروش عمده تافی

  • انواع تافی میوه ای در بسته بندی های 3000 گرمی ، 1000 گرمی و 500 گرمی که در کارتن های 12 کیلویی عرضه می شود.
  • انواع تافی مغزدار در بسته بندی های 3000 گرمی ، 1000 گرمی و 500 گرمی که در کارتن های 12 کیلویی عرضه می شود.
  • انواع تافی ترش در بسته بندی های 3000 گرمی ، 1000 گرمی و 500 گرمی که در کارتن های 12 کیلویی عرضه می شود.
  • انواع تافی کره ای در بسته بندی های 3000 گرمی ، 1000 گرمی و 500 گرمی که در کارتن های 12 کیلویی عرضه می شود.
  • انواع تافی رولن در بسته بندی های 3000 گرمی ، 1000 گرمی و 500 گرمی که در کارتن های 12 کیلویی عرضه می شود.

علت حجم بالای فروش عمده تافی در خارج از کشور چیست؟

از دلایل اصلی موفقیت و فروش بالای تافی های تولیدی بی شک می توان به کیفیت های قابل قبول و قیمت مناسب آنها اشاره کرد. در طول سالیان اخیر، شرکت های زیادی اقدام به تولید تافی در ایران نموده اند و در حال حاضر کارخانه های زیادی شکلات تافی تولید می نمایند. اما نکته مهم و قابل توجه این است که در کنار قیمت که عامل تعیین کننده ای در فروش محسوب می شود، کیفیت نیز برای مصرف کنندگان نهایی عاملی اساسی محسوب می شود و برای فروش دائمی محصول به مصرف کنندگان این موضوع باید مد نظر قرار گرفته شود. مجموعه سورن با درک صحیح از بازار و شناخت سلیقه مصرف کنندگان داخلی و خارجی، محصولات با کیفیت خود را با قیمت های مناسب و رقابتی روانه بازار ها نموده است.

فروش عمده تافی

تولید انواع تافی شکلات ایرانی

همانطور که عنوان شد، تافی ایران ، یکی از استراتژیک و مهم ترین محصولات ایران در صنعت شکلات سازی ایران است. تولید تافی برای اولین بار در دنیا در حدود 100 سال پیش آغاز شد. اما در آن زمان انحصار تولید شکلات تافی ، تنها در اختیار 5 کشور اروپایی بود و تمام تافی دنیا از طریق این کشورها تولید و پخش می شد. اما رفته رفته با پیشرفت این صنعت و رشد تکنولوژی ، کشورهای دیگری هم وارد این صنعت شدند و یکی از این کشورها ایران بود. کشور ایران با سابقه تولید نزدیک به هفتاد سال شکلات تافی در صنعت شکلات سازی ایران ، اکنون به یک قطب تولید تافی در خاورمیانه تبدیل شده است و در واقع اصلی ترین منبع تولید و تامین تافی شکلات در خاورمیانه است. امروزه حجم تولید و فروش عمده تافی در ایران بسیار بالا است و کشورهای زیادی خواهان تافی ایرانی  هستند. کشورهایی که تا به حال از ایران واردات و خرید تافی شکلات داشته اند، بیش از 50 کشور هستند، این در حالی است که سهم کشورهای همسایه ما بیش از بقیه است. صادرات تافی ایران به کشورهای اطراف از نطر حجمی بیش از چندین هزار تن در سال است . از کشورهای اصلی خریدار تافی ایرانی می توان به کشورهای زیر اشاره کرد:

  • عراق Iraq
  • افغانستان Afghanistan
  • پاکستان Pakistan
  • ترکمنستان Turkmenistan
  • سوریه Syria

لیست قیمت انواع تافی شکلات  جهت خرید عمده

یکی از عوامل اصلی در موفقیت و خرید عم ده انواع شکلات تافی از ایران ، علاوه بر بحث تنوع بالا و کیفیت مناسب تافی های تولیدی ، قیمت بسیار ارزان و مناسب است. این قیمت ها با بالا رفتن قیمت رزهای خارجی به واسطه کاهش ارزش ریال ایران ، ارزان تر هم به حساب می آید و از این رو فرصت های تجارت و خرید تافی را بسیار بیشتر هم کرده است. بنابراین قیمت ارزان شکلات تافی ایران را می توان یکی از عوامل اصلی در موفقیت در فروش تافی عنوان کرد.

با توجه به توضیحات فوق ، انتظار و خواسته تاجران سایر کشورها و نیز صادرکنندگان ایرانی ، خرید شکلات تافی ارزان قیمت است که بتوانند در بازارها فروش خوبی داشته باشند. لذا ما با درک نیاز بازار و مشتریان و نیز شناخت بازارها و سوابق در تولید و تامین شکلات ، بهترین قیمت تافی  را برای مشتریان گرامی داخلی و خارجی فراهم کرده ایم و به لطف خداوند توانسته ایم از این طریق فروش و همکاری زیادی را با همکاران ایرانی و تاجران سایر کشورها داشته باشیم. در کنار قیمت مناسب ، عامل دیگری در فروش تافی  موثر است و آن تنوع بالا و خوب است:

با توجه به این که خرید شکلات تافی و صادرات عموما در حجم های بالا  انجام می شود و به چندین هزار کیلو می رسد، لذا داشتن تنوع و فراهم کردن سبدی از فروش ، قطعا می تواند امکان خرید و فروش آن را راحت تر کند و دست مشتری نهایی را در انتخاب بازتر نماید. مجموعه ما با هدف رضایت کامل مشتریان و به هدف افزایش فروش و آسان نمودن فرایند خرید و فروش ، تنوع بالایی از محصولات را که در بالا معرفی کردیم فراهم نموده است.

فروش عمده تافی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست قیمت انواع شکلات تافی و نحوه ثبت و سفارش محصولات تافی، کارشناسان ما پاسخگوی تماس شما هستند. همچنین شما مشتریان گرامی برای آشنایی بیشتر با ما و مشاهده نمونه محصولات و قرارداد و خرید ، می توانید با ملاقات حضوری در دفتر مرکزی تهران با ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای