شکلات
خانه / شکلات خارجی / فروش عمده و پخش شکلات ترکیه

فروش عمده و پخش شکلات ترکیه

پخش شکلات ترکیه ، از طریق گروه بازرگانی سورن، به صورت مستقیم از استامبول و از طریق دفتر خارجی تامین شکلات ترکیه انجام و در ایران عرضه می شود. خرید شکلات خارجی، همواره در سبد خرید مصرف کنندگان شکلات وجود دارد . با توجه به بالا رفتن کیفیت و طعم شکلات های ایرانی، اما همچنان گروه بزرگی از مصرف کنندگان شکلات، طرفدار شکلات های خارجی هستند. بنابراین خرید و فروش شکلات خارجی همیشه با تقاضای زیادی در ایران روبرو بوده و برای فعالان پخش شکلات خارجی حاوی سودهای خوبی بوده است.

پخش شکلات ترکیه

پخش شکلات ترکیه

یکی از منابع تامین اصلی شکلات های خارجی کشور ترکیه است. یک از محصولات اصلی کشور ترکیه شکلات های این کشور است که نه تنها در ایران، بلکه در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارند و شکلات های ترکی به همه جای دنیا صادر می شوند. علاوه بر آن با توجه به نزدیکی کشور ترکیه به ایران از یک طرف و نزدیکی به کشورهای اروپایی از طرف دیگر پخش شکلات ترکیه در ایران به عنوان یک مسیر واردات اصلی شکلات خارجی محسوب می شود.

پخش شکلات ترکیه

فروش شکلات خارجی از ترکیه

همانطور که عنوان شد، شرکت بازرگانی سورن؛ نماینده صادرات و واردات گروه شکلات ایران، از طریق دفتر خارجی خود در استامبول پخش شکلات ترکیه را در ایران انجام و فروش انواع شکلات خارجی را برای فعالان پخش شکلات خارجی در ایران ارائه می نماید. انواع شکلات خارجی شامل موارد زیر است:

امکان خرید شکلات خارجی در انواع زیر به طور مستقیم از ترکیه

پخش شکلات ترکیه

قیمت های عمده شکلات های خارجی در بورس پخش شکلات ترکیه، شرکت بازرگانی سورن، به قیمت مستقیم واردات از ترکیه به صورت عمده و کارتنی ارائه داده می شود. لذا برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت عمده شکلات خارجی و شرایط پخش شکلات ترکیه با ما در تماس باشید.

 

پخش شکلات ترکیه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات مارس

فروش شکلات تافی روشن فله و عمده مستقیم – Roshen Chocolate

کارخانه شکلات روشن از شکلات های محبوب و پرطرفدار خارجی در نزد ایرانیان می باشد. …

Call Now Buttonتماس با ما