فروش ماشین آلات تولید تافی و آبنبات

تولید و فروش ماشین آلات تولید تافی و آبنبات در انواع مختلف از جمله انواع شکلات تافی مغزدار در انواع طعم و رنگ و انواع آبنبات مغزدار و بن بن در مجموعه داخلی و صادراتی سورن عرضه می شود.

درباره ماشین آلات تولید تافی و آبنبات

ایران در طول سالیان اخیر به یکی از قطب های تولید شکلات و تافی در خاورمیانه تبدیل شده است و یک تامین کننده بسیار خوب در این زمینه شناخته می شود. سابقه تولید تافی در دنیا به بیش از 100 سال پیش باز می گردد. در طول سالیان نخست تولید تافی مغزدار تکنولوژی و فروش انحصاری تولید فقط در انحصار چند کشور اروپایی بوده است. اما در طول سالیان بعد کشورهای دیگری از جمله ایران نیز در این عرصه وارد و تولیدات خود را ارائه داده اند. صنعت تولید شکلات و تافی در ایران به حدود 70 سال پیش باز می گردد. اما پیشرفت و رشد بسیار عالی ایران در این زمینه به چند سال اخیر باز می گردد. در طول سالیان اخیر، با استفاده از تکنولوژی روز ، دستگاه های تولید شکلات و تافی  و تنوع بسیار عالی در تولیدات و بسته بندی توانسته است نه تنها بازار خود را در ایران، بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا توسعه داده و اکنون صادرات خوبی را داشته باشد. یکی از محبوب ترین و پرتقاضا ترین انواع شکلات صادارتی در ایران ، انواع تافی و آبنبات مغزدار و بدون مغز می باشد. سالانه بالغ بر یک میلیارد دلار صادرات در این زمینه از طریق گمرکات کشور گزارش می شود. لذا با این حجم تقاضا در زمینه خرید و فروش تافی  فرصت های بسیار خوبی در زمینه تولید این کالا وجود دارد که تولید کنندگان از آن بهره مند هستند.

فروش ماشین آلات تولید تافی

فروش ماشین آلات تولید تافی و آبنبات

با توضیحات و ارائه فرصت های اشاره شده در بازارهای داخلی و خارجی، تولید و بهره وری و راه اندازی کارگاه های تولید شکلات تافی و آبنبات نیازمند هزینه های اولیه برای خط تولید شکلات و … می باشد. مجموعه ما با تامین و فروش ماشین آلات تولید و تافی و ابنبات مغزدار و بدون مغز با بهترین کیفیت و خدمات مناسب ، در این زمینه توانسته است هم در بازارهای داخلی و هم خارجی تعاملات مناسبی را داشته باشد.

فروش ماشین آلات تولید تافی

در خصوص خط تولید شکلات تافی مغزدار و آبنبات دستگاه های مختلفی وجود دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • تانک ذخیره شکلات

این تانک از طرفیت 1000 الی 4000 کیلوگرم را شامل می شود. از خصوصیات جنس تانک ذخیره شکلات می توان به دوجداره بودن ، تمام استیل 304 و یا نیمه استیل آن اشاره کرد.

  • یخچال

سیستم سرمایشی با کمپرسور 10 اسب بیترز آلمان

مجهز به کندانسور تهویه 15 اسب

مجهز به دو عدد اواپراتور 7.5 اسب

طول 13 متر و عرض مفید 1.2 متر

توری نقاله گالوانیزه

  • ریفاینر ساچمه ای بالمیل

ظرفیت 1000 کیلوگرم شکلات

وزن آن با ساچمه 2950 کیلوگرم

جنس ساچمه ها کربن استیل با سختی 64

وزن ساچمه ها 600 کیلوگرم

پمپ سیرکولاسیون آب 1 اینچ

برای مشاوره جهت فروش ماشین آلات تولید تافی و ابنبات با ما در تماس باشید.

فروش ماشین آلات تولید تافی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست