قیمت شکلات مرداس را می توانید برای خریدهای عمده به صورت مستقیم دریافت نمایید. کارخانه مرداس نام مستعار شرکت شیرین آفرینان است. این کارخانه در قم احداث شده است و با وجود مدت زمان کمی که از تاسیس آن می گذرد با سرعت خوبی به پیشرفت های چشمگیری دست یافته و هم اکنون به یکی از شکلات های لاکچری و محبوب در بین مردم دست پیدا کرده است. از لحاظ جایگاه نیز می توان گفت با وجود ویژگی های زیبا و بدیع در طراحی انواع بسته بندی و کیفیت بالای محصول خود، جزو شکلات های باکیفیت و معتبر ایرانی لقب گرفته است. همین امر باعث شده است تا بسیاری ار فروشندگان بازارها، شکلات مرداس را به عنوان برندی خارجی و بعضا با قیمت های بالای معادل شکلات های خارجی به فروش برسانند.

قیمت شکلات مرداس

از جمله انواع شکلات های مرداس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شکلات تلخ مرداس
  • شکلات جرقه ای مرداس
  • شکلات ولنتاین مرداس
  • شکلات کادویی مرداس
  • شکلات بسته ای مرداس
  • شکلات ارتشی مرداس

قیمت شکلات مرداس

صادرات شکلات مرداس

شرکت مرداس با کیفیت در سطح استانداردهای جهانی و بسته بندی های مدرن و شکیل، قابلیت بسیار بالایی برای محصولات خود جهت صادرات ایجاد کرده است. در حال حاضر نیز شکلات های مرداس به کشورهای بسیاری در حال صادرات است و از جمله این کشورها عراق و افغانستان را می توان نام برد. همچنین قیمت شکلات مرداس در کنار موارد یاد شده کاملا به صرفه و مناسب است که در ادامه به آن می پردازیم:

قیمت شکلات مرداس عمده و مستقیم

برای خریدهای عمده انواع محصولات، مشتریان گرامی می توانند با تماس با واحد فروش، قیمت شکلات مرداس را به قیمت درب کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه دریافت نمایند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و قیمت ها، با ما در تماس باشید.

قیمت شکلات مرداس