تولید و پخش شکلات تافی تبریز عمده

پخش شکلات تبریز در سراسر ایران و همچنین فروش آن در بازارهای بین الملل قطعا رتبه نخست فروش شکلات در ایران و حتی خاورمیانه محسوب می شود. شهر تبریز به عنوان مرکز و بورس اصلی تولید شکلات، قطب بزرگی در شیرینی و شکلات محسوب می شود و کارخانه های بسیار زیادی در تبریز مشغول تولید انواع شکلات و تافی هستند. کارخانه های تولید تافی و شکلات در تبریز از کارگاه های کوچک تا کارخانه های بزرگی مانند آیدین را شامل می شوند محصولات بسیار متنوعی از لحاظ تنوع طعم و مدل، قیمت و کیفیت ارائه می دهند.

پخش شکلات تبریز

پخش شکلات تبریز با کیفیت و قیمت مناسب

با عنایت به توضیحات فوق، انتخاب یک کارخانه و تولیدی مناسب از جنبه های مختلفی می تواند ضروری و مهم باشد که به آن اشاره می کنیم

 • ارائه محصولات متنوع

یک تولید شکلات و تافی باید توانایی این را داشته باشد که انواع محصولات را تولید و درخواست های متنوع مشتریان داخلی و خارجی را پاسخگو باشد.

 • قیمت های مناسب شکلات

با توجه به رقابت بالا در تولید و فروش شکلات تافی در تبریز، ارائه قیمت تمام شده ارزان و مناسب و رقابتی نکته مهمی در فروش تاجران می باشد و قیمت فروش همیشه به عنوان یک امر بدیهی در فروش تاثیر گذار بوده است. البته بحث قیمت ها، بحث گران فروشی نیست. بلکه در خیلی از موارد کارخانه ای در ارائه قیمت فروش ارزان تر موفق است که مواد اولیه خود را با شرایط و قیمت بهتری خریداری کرده است، که خوداین مورد نیز به تولید بر می گردد. یعنی کارخانه ای که تولید و فروش بالاتری دارد قطعا خرید مناسب تری نیز در حجم عمده خواهد داشت.

 • اعتبار کارخانه

از عوامل بسیار مهم دیگری که کمتر به چشم می آید، بحث اعتبار تولید کننده است. در موارد متعدد مشاهده شده است که خریدی با قیمت ارزان از کارخانه انجام شده است ولی کارخانه یا محصول را تامین نکرده و یا با تاخیر و بدقولی های مکرر اقدام به تامین نموده است. در این موارد، نه تنها قیمت مناسب خرید به کار نخواهد آمد، بلکه خریدار را متوجه ضررات مالی و اعتباری بالا خواهد نمود.

پخش شکلات تبریز

خرید انواع شکلات تافی برای صادرات

شکلات تافی قطعا و بدون شک پرفروش ترین شکلات ایران و معروف ترین آن در سطح ایران و خارج از ایران است. در حال حاضر شکلات های ایرانی در قسمت فروش خارجی در بیش از 65 کشور در دنیا وارد شده و فروخته شده اند.  در خصوص صادرات شکلات و تافی ایرانی اگر اشاره ای بخواهیم داشته باشیم در سال اخیر طبق آمارهای رسمی ثبت شده صادرات شکلات تافی ایران به بیش از 1.000.000.000 میلیارد دلار رسیده است که این عدد با پیشرفت این صنعت در کشور هنوز بسیار جای پیشرفت نیز دارد. از میان آمار بالای صادرات شکلات ایرانی در سال اخیر ، نکته جال این است که حجم بیشتر و عمده صادرات ما اختصاص به تافی دارد.

پخش شکلات تبریز

تافی های ایرانی همانطور کع عنوان شد بسیار محبوب و معروف هستند و بیشترین طرفداران آن ها در دنیا کشورهای اطراف و همسایه ما هستند. این کشورها عبارتند از:

 1. عراق Iraq
 2. افغانستان Afghanistan
 3. پاکستان Pakistan
 4. ترکمنستان Turkmenistan
 5. سوریه Syria
 6. روسیه Russia
 7. عمان Oman
 8. آذربایجان Azerbaijan

خرید انواع شکلات تافی صادراتی ایران که در صادرات مصرف بالایی داشته اند شامل موارد زیر هستند:

 • انواع تافی مغزدار با طعم های متنوع. تولید در بسته بندی های 1000 گرمی ، 3000 گرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • انواع تافی میوه ای در طعم های متنوع. تولید در بسته بندی های 1000 گرمی ، 3000 گرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • انواع تافی ترش در طعم های متنوع. تولید در بسته بندی های 1000 گرمی ، 3000 گرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • انواع تافی رولن در طعم های متنوع. تولید در بسته بندی های 1000 گرمی ، 3000 گرمی و کارتن های 12 کیلویی
 • تافی کره ای

پخش شکلات تبریز

فروش عمده شکلات تافی تبریز

با توجه به عوامل مهم و فاکتور های اصلی اشاره شده در بالا، مجموعه شکلات ایران با درک نیاز مشتریان، شناخت کافی از صنعت شکلات و تافی، تجربه کاری پخش شکلات تبریز داخل و خارج از کشور به طور گسترده و مکرر، اقدام به پخش شکلات تبریز از کارخانه های طرف قرارداد و امین خود با قیمت و کیفیت و اعتبار مناسب می نماید. لذا مشتریان و تاجران گرامی برای پخش شکلات تبریز در ایران و سایر کشورها از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره می توانند نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و خریدهای خود اقدام نمایند.

پخش شکلات تبریز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست