شکلات
خانه / شکلات ایرانی / شکلات تخته ای / کارخانه فروش شکلات تخته ای قیمت مناسب

کارخانه فروش شکلات تخته ای قیمت مناسب

فروش شکلات تخته ای ، که از ملزومات اصلی برای تولیدات شکلات ، بستنی و … در صنایع غذایی است ، یکی از مواد اولیه مهم در این صنعت به شمار می رود. چرا که تنوع ، کیفیت و قیمت شکلات تخته ای ، هر سه از عواملی هستند که تولید کننده به آن اهمیت ویژه ای می دهد. برای خرید فروش شکلات تخته ای  به صورت مستقیم و با قیمت مناسب ، با ما همراه باشید.

قیمت شکلات تخته ای

خرید شکلات تخته ای سفید ۳ کیلویی

شکلات تخته ای سفید یا شکلات تخته ای وانیلی ، در فرایند ساخت انواع بستنی کابرد فراوانی دارد. تولید کننده ها نیز از شکلات تخته ای سفید یا وانیلی به صورت دوره ای و مرتب استفاده می کنند . بنابراین برای یک کارخانه و کارگاه تولیدی ، خرید دوره ای اسان و دسترسی و تحویل سریع در کنار قیمت مناسب نکاتی است که در خرید شکلات تخته ای سفید مورد توجه قرار می گیرد. مجموعه تولیدی بازرکانی ما ، با فراهم کردن امکان خرید شکلات تخته ای سفید ، دارک ، رنگی و غیره در سایز های متنوع ، بستری مناسب برای تولید کنندگان فراهم آورده است تا از این طریق بتوانند به راحتی خرید شکلات تخته ای ارزان قیمتی  را تجربه نمایند.

قیمت شکلات تخته ای

قیمت شکلات تخته ای شیرین

قیمت شکلات تخته ای شیرین به صورت نرمال قیمتی مناسب تر و ارزان تر از شکلات تخته ای دارک و تیره دارد. دلیل اصلی این موضوع هم استفاده از کاکائو بیشتری در شکلات دارک است. بنابراین با توجه به اینکه کاکائو ماده ای خارجی و نسبتا گرانی است ، قیمت شکلات تخته ای شیرین ارزان تر از نوع دارک آن است. البته تنوع تولیدی ها و کارخانه های تولید شکلات تخته ای هم باعث شده است تا قیمت های مختلفی برای شکلات تخته ای شیرین در بازار باشد که در بسیاری از موارد باعث سردرگمی تولید کننده هم می شود.

قیمت شکلات تخته ای

فروش شکلات تخته ای آنلاین

یکی از خدماتی که در این مرکز برای خریداران عمده و تولیدی ها در  نظر گرفته ایم ، فروش شکلات تخته ای به صورت آنلاین و اینترنتی است. با توجه به اینکه مشتری های تولیدی و کارگاهی ما در سراسر ایران ساکن و مشغول فعالیت هستند ، خریدهای حضوری هم بسیار وقت گیر و هم پر هزینه خواهد بود. بنابراین با فروش شکلات تخته ای آنلاین از طریق ثبت سفارش در سایت و یا تماس با واحد پشتیبانی برای ثبت سفارشات ، خرید آسان تری را امکان پذیر ساخته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش در تماس باشید.

قیمت شکلات تخته ای

روش درست کردن شکلات تخته ای

برای درست کردن شکلات تخته ای راه های متنوعی است . در فیلم ویدویویی زیر یکی از روش های خانگی تهیه کردن شکلات تخته ای را می توانید مشاهده نمایید.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت کاکائو تخته ای شیری

لیست قیمت کاکائو تخته ای شیری عمده کارخانه ویژه بستنی سازی

در برندهای مختلف، قیمت کاکائو تخته ای شیری یکسان نیست. برخی برندها، قیمت ارزان و …

Call Now Buttonتماس با ما