Rate this post

روغن سی بی اس شکلات تخته ای به جای روغن های رایج درون این شکلات ها به کار رفته و باعث براق شدن و افزایش استحکام آنها می شود. دلیل اینکه از روغن CBS درون شیرینی جات استفاده می شود این است که محصول را بهتر یکدست می نماید و از نظر مالی نیز مقرون به صرفه تر است.

روغن سی بی اس شکلات تخته ای

بنابراین تولید کنندگان برای تولید شکلات و انواع شیرینی، روغن cbs را خریداری می نمایند. این روغن یک جایگزین عالی برای کره کاکائو است و از آنجایی که قیمت کره کاکائو بالا است و برای تولید آن نیاز به تعداد زیادی دانه کاکائو می باشد با محدودیت همراه بوده و این مسائل باعث ورود جایگزین های آن به بازار شده است.

روغن سی بی اس شکلات تخته ای به صورت عمده

روغن سی بی اس شکلات تخته ای به صورت عمده

روغن سی بی اس شکلات تخته ای به صورت عمده به فروش می رسد و قیمت آن به مواردی همچون مارک و تناژ درخواستی مشتری بستگی دارد. این روغن از نظر مشخصات به کره کاکائو شبیه است و استفاده از آن چندین مزیت دارد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]روغن cbs مانع بلوم زدن شکلات شده و قدرت شکنندگی آن را به یک حد استاندارد می رساند و همینطور از ذوب شدن شکلات ها جلوگیری می کند.[/box]

کلمه cbs نیز برگرفته شده از عبارت Cocoa Butter Substitute می باشد که به معنا جانشین کره کاکائو است. این روغن با استفاده از دانه هسته پالم تولید شده و از مواد پایه ای مهم در صنایع غذایی و شکلات سازی به حساب می آید. ضمن اینکه، آن را می توان با کره کاکائو نیز ترکیب نمود تا کیفیت نهایی بهتر شود.

شکلات cbs چیست و چه مصارفی دارد؟

شکلات cbs چیست و چه مصارفی دارد؟

اکنون زمان آن رسیده است که به این پرسش ” شکلات cbs چیست و چه مصارفی دارد؟ “ بپردازیم. همانطور که از نام این شکلات مشخص است با روغن سی بی اس ساخته شده است و مناسب مراکز تولید شکلات و شیرینی می باشد.

این شکلات، یک شکلات تخته ای کیلویی است که جهت پوشش دهی و یا تزیین محصولات به کار می رود به این صورت که آن را می توان با رنده و یا ذوب نمودن در تزیینات انواع کیک و شیرینی استفاده کرد.

این محصول در پکیج های 12 کیلویی ارائه می شود که هر پکیج حاوی 4 تخته شکلات به وزن 3 کیلو است. قیمت در نظر گرفته شده برای این پکیج نیز کاملا مناسب و ویژه تولیدی ها است.

خرید شکلات سی بی اس در وزن بالا

خرید شکلات سی بی اس در وزن بالا

خرید شکلات سی بی اس در وزن بالا به صورت اینترنتی و یا حضوری در جریان است و تولید کنندگان و یا تامین کنندگان ارجمند می توانند با هر کدام از این روش ها نسبت به سفارش و دریافت محصولات اقدام نمایند. امکان ارسال محصولات به سراسر کشور نیز برقرار است و افراد از طریق این سایت و شبکه های اجتماعی می توانند با واحد فروش در ارتباط باشند.

بازرگانی سورن به عنوان یکی از توزیع کنندگان مواد اصلی تولیدی ها از تولید کنندگان کشور در اقصی نقاط ایران، حمایت لازم را به عمل آورده و در سریعترین زمان ممکن، محصولات اولیه را در اختیار آنها قرار می دهد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای