بهترین قیمت تافی مغزدار میوه ای برای صادرات

تافی مغزدار میوه ای ، جزو پرفروش ترین و پرتقاضاترین محصولات ما در موضوع صادرات و همچنین فروش داخلی محسوب می شود.

تافی مغزدار میوه ای Fruity Toffee

تافی مغزدار میوه ای تاریخچه ای در حدود 100 سال در دنیا دارد. در ابتدا تولید تافی در اختیار 5 کشور در اروپا بوده است و فروش انحصاری آن نیز از طریق این کشورها انجام می شد. اما کمی بعد تر با پیشرفت علم و تکنولوژی ، کشورهایی دیگر همچون ایران نیز در این عرصه وارد شدند و شروع به تولید انواع تافی مغزدار میوه ای نمودند. سابقه تولید تافی مغزدار در ایران به حدود 70 سال پیش باز می گردد. در طول سال های تولید تافی شکلات در ایران ، پیشرفت های زیادی حاصل شده است و امروزه ایران به یکی از منابع اصلی تامین و صادرات تافی در دنیا و مخصوصا خاورمیانه تبدیل شده است. در حال حاضر تافی مغزدار ایران به بیش از 66 کشور در دنیا صادر می شود و تاجران زیادی در سراسر دنیا با ایران در زمینه خرید تافی مغزدار میوه ای تعاملات گسترده دارند.

تافی مغزدار میوه ای

دلایل آمار صادرات و فروش گسترده تافی مغزدار میوه ای

همانطور که اشاره کردیم ، ما در ایران سال های زیادی است که تولید تافی و شکلات در انواع و مدل های مختلف با طعم های متنوعی داریم. اما دلیل خرید تافی مغزدار برای صادرات در چیست؟

 

قیمت تافی مغزدار میوه ای در ایران

یکی از عوامل مهم و موثر در فروش بالای محصولات ، قیمت تافی مغزدار میوه ای است که بسیار مقرون به صرفه و ارزان است. از دلایل ارزانی و قیمت مناسب تافی مغزدار میوه ای می توان به ارزان بودن مواد اولیه و نیز هزینه های پایین تولید و دستمزدها نسبت به سایر کشورهای تولید کننده می باشد. بنابراین برای خرید  قیمت تافی مغزدار میوه ای بسیار ارزان و مناسب می توانید حاشیه سود مناسبی را به دست آورید.

تافی مغزدار میوه ای

انواع مختلف تافی مغزدار میوه ای

با توجه به اینکه قیمت تافی مغزدار ارزان و رقابتی می باشد ، بنابراین حجم خرید آن مخصوصا برای صادرات ، بسیار بالا  و کانتینری می باشد. لذا تنوع انواع تافی و طعم های مختلف و نیز بسته بندی های متنوع می تواند عاملی برای فروش راحت تر و پخش بهتر باشد. ما با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و بازار از این فرصت برای همکاری استفاده نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت و کاتالوگ تافی مغزدار با ما در تماس باشید.

تافی مغزدار میوه ای

دریافت لیست قیمت تافی مغزدار میوه ای

با توجه به نوسانات قیمت ها و تاثیر زیاد در قیمت نهایی در حجم عمده برای خرید تافی مغزدار میوه ای برای صادرات و یا فروش داخلی ، با تماس با واحد پشتیبانی  و فروش می توانید نسبت به دریافت لیست قیمت تافی مغزدار میوه ای اقدام نمایید.

تافی مغزدار میوه ای

فروش تافی مغزدار میوه ای به عراق

کشورهای زیادی در حال حاضر اقدام به خرید تافی از ایران می نمایند. اما در میان این کشورها ، یکی از کشورهای اصلی که تعاملات زیادی با ما دارد کشور عراق است. فروش تافی مغزدار میوه ای در عراق سالانه بیش از چندین هزار تن می باشد که با قیمت مناسب و تنوع بالا این آمار رو به گسترش نیز هست. برای فروش تافی مغزدار میوه ای به عراق با ما در تماس باشید.

تافی مغزدار میوه ای

شرکت تافی مغزدار و انواع تافی میوه ای

مجموعه شرکت سورن با سابقه تولید و فروش تافی مغزدار میوه ای در داخل و بسیاری از کشورهای دنیا ، آمادگی قراداد و همکاری در زمینه فروش داخلی و صادرات تافی مغزدار را با مشتریان گرامی داشته و به عنوان یک شرکت تافی مغزدار مرجع شناخته می شود.

تافی مغزدار میوه ای

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست