Rate this post

 خرید عمده لسیتین سویا

لسیتین نوعی بافت چربی است که در منابع گیاهی و حیوانی مانند جگر گوساله، تخم‌مرغ، دانه ذرت، بادام‌زمینی، آفتابگردان و سویا وجود دارد. از این ماده به‌عنوان یکی از افزودنی‌ها در محصولات غذایی فرآوری شده استفاده می‌شود. این محصول باعث یکدست و صاف شدن مواد اولیه محصولات غذایی می‌شود. بیشتر لسیتین مصرفی صنایع غذایی از سویا استخراج می‌گردد. چراکه معمولاً دسترسی به سویا آسان‌تر است و هزینه آن کمتر از سایر منابع لسیتین می‌باشد. در بازار ایران برندهای مختلف ایرانی و خارجی لسیتین وجود دارد. خرید عمده لسیتین از مراکز مختلفی مانند بازرگانی‌ها و سایت‌های فروش آنلاین امکان‌پذیر است.

ویژگی‌ها و مشخصات لسیتین

لسیتین نوعی فسفولیپید می‌باشد که از ترکیب اسید فسفریک، کولین، گلیسرول و اسیدهای چرب تشکیل‌شده است. از ویژگی‌ها و مشخصات لسیتین دارا بودن رنگی زرد و قیمت مناسب می‌باشد. این ماده در دو نوع پودری و مایع به فروش می‌رسد و دارای کاربردهای متعددی است. لسیتین علاوه بر صنایع غذایی در صنعت داروسازی، تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی، تولید خوراک حیوانات و پلاستیک‌سازی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. می‌توان این محصول را از مراکز خرید عمده لسیتین خریداری کرد و در صنایع ذکرشده مورداستفاده قرار داد.

مزایای استفاده از لسیتین در محصولات غذایی

مزایای استفاده از لسیتین در محصولات غذایی

اصلی‌ترین کاربرد لسیتین در تهیه محصولات غذایی است. استفاده از لسیتین در شکلات باعث می‌شود میزان کره کاکائو مورداستفاده کاهش یابد و در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود. همچنین لسیتین نقش نگه‌دارنده شکلات را دارد و از بلوم زدن و سفیدک زدن شکلات در انبار جلوگیری می‌کند. استفاده از لسیتین در بیسکویت مصرف چربی را کاهش داده و باعث یکدست و یکنواخت شدن مواد اولیه آن می‌گردد. لسیتین در تولید کیک نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول باعث افزایش ماندگاری و حفظ رطوبت و ترد شدن کیک می‌شود. از دیگر مزایای استفاده از لسیتین در محصولات غذایی تقویت طعم و مزه محصولات غذایی می‌باشد.

علاوه بر مزایای ذکرشده لسیتین برای سلامتی بدن نیز مفید است. لسیتین برای درمان بیماری‌هایی مانند کبد چرب، کم‌خونی، آلزایمر، اگزما افسردگی، اضطراب و کلسترول خون بالا بسیار مفید می‌باشد.

خرید عمده لسیتین سویا از بارگانی سورن

خرید عمده لسیتین سویا
خرید عمده لسیتین سویا از بارگانی سورن

لسیتین سویا دارای دو نوع پودری و مایع است. کاربردها و مورد مصرف هریک متفاوت است. از لسیتین مایع بیشتر در شکلات‌سازی و از نوع پودری آن در تولید نان استفاده می‌شود. خرید عمده لسیتین سویا از بازرگانی سورن به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. این مجموعه انواع برندهای معتبر لسیتین را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می‌کند. جهت خرید با واحد فروش سورن در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای