پودر کاکائو عمده لوازم قنادی| بالک |Soren

پودر کاکائو یکی از محصولاتی است که از دانه‌های میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. درخت کاکائو درختی از خانواده پنیرکان است که در مناطق گرمسیری و استوایی رشد می‌کند. میوه‌های این درخت زردرنگ و حدود 20 سانتیمتر می‌باشد. در هر میوه مقداری دانه کاکائو وجود دارد. پس از جدا کردن دانه کاکائو از پوسته، سه‌چهارم روغن کاکائو موجود در دانه‌ها گرفته می‌شود و باقی‌مانده آن خردشده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر کاکائو دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز است که بیشتر پودر کاکائو لوازم قنادی از نوع آلکالایز و فرآوری شده می‌باشد.

پودر کاکائو دارک چیست؟

پودر کاکائو دارک

حتماً شما هم نام پودر کاکائو دارک را شنیده‌اید؛ اما پودر کاکائو دارک چیست و چه کاربردی دارد. پودر کاکائو دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز است. پودر کاکائو طبیعی خام است و در طی مراحل تولید حرارتی به آن وارد نمی‌شود. پودر کاکائو آلکالایز که به نام پودر کاکائو تیره و دارک نیز شناخته می‌شود. طی مراحل تولید بوداده می‌شود. رنگ این پودر تیره‌تر از پودرهای کاکائو طبیعی است. به این پودر مواد افزونی اضافه می‌شود تا میزان اسیدیته آن کاهش یابد؛ بنابراین طعم این پودر برخلاف پودرهای طبیعی ترش نیست. طعم و عطر پودر کاکائو دارک ملایم‌تر می‌باشد. در قنادی‌ها و تولیدهای شکلات از هر دو نوع پودر کاکائو استفاده می‌شود؛ اما بیشتر پودر کاکائو لوازم قنادی ایران از نوع دارک و آلکالایز است.

قیمت پودر کاکائو خالص و مرغوب

قیمت پودر کاکائو خالص و مرغوب

میزان قیمت پودر کاکائو خالص و مرغوب با توجه به عوامل مختلفی؛ متغیر است. نرخ ارز بر میزان قیمت پودرهای کاکائو خارجی تأثیرگذار است. نوع برند، نوع کشور تولیدکننده، نوع پودر کاکائو (نچرال یا آلکالایز) و درصد چربی از عوامل مؤثر در میزان قیمت پودر کاکائو محسوب می‌شوند. یکی از روش‌های مطمئن جهت اطلاع از میزان قیمت این محصول مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین است. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت این محصول روش خرید می‌باشد. اگر پودرهای کاکائو را به‌صورت مستقیم از مراکز تولیدی و واردکننده اصلی خریداری نمایید، واسطه‌ی فروش در کار نخواهد بود و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

سفارش آنلاین پودر کاکائو لوازم قنادی

پودر کاکائو لوازم قنادی

برای ثبت سفارش آنلاین پودر کاکائو لوازم قنادی می‌توانید به سایت و یا کانال تلگرامی سورن مراجعه نمایید. خرید اینترنتی باعث صرف جویی در هزینه‌ها خواهد شد. سورن انواع برندهای خارجی و ایرانی پودر کاکائو را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. محصولات سورن از مواد اولیه مرغوب تولیدشده‌اند و بسیار باکیفیت می‌باشند. این مجموعه محصولات خود را با کم‌ترین قیمت به فروش می‌رساند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست