خرید بهترین پود نارگیل فله عمده ای – Sri Lanka

درخت نارگیل یکی از درختان مرتفع و از خانواده نخل می‌باشد. این درخت بیشتر در مناطق گرمسیری رشد می‌کند و پس از گذشت 7 تا 10 سال از عمر خود ثمر می‌دهد. میوه درخت نارگیل دارای ارزش غذایی بالایی است. از این میوه محصولات متعددی همچون روغن نارگیل، شیر نارگیل و پودر نارگیل تهیه میشود. موارد مصرف پودر نارگیل بسیار متعدد است. این پودر در انواع برندهای ایرانی و خارجی به فروش می‌رسد. بیشتر پودر نارگیل مصرفی کشور از طریق کشورهایی مانند سریلانکا و اندونزی وارد می‌شود. برای خرید پودر نارگیل فله می‌توانید به مراکز و بازرگانی‌های مختلفی مراجعه نمایید.

انواع پودر نارگیل

انواع پودر نارگیل

پودر نارگیل پرچرب و پودر نارگیل کم‌چرب انواع پودر نارگیل محسوب می‌شوند. از پودر نارگیل پرچرب بیشتر برای روغن‌گیری و تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. از پودر نارگیل کم‌چرب برای تولید محصولات غذایی استفاده می‌شود. این دو پودر علاوه بر درصد میزان چربی در میزان رطوبت نیز تفاوت دارند. پودرهای نارگیل پرچرب دارای رطوبت بیشتری هستند اما پودر نارگیل کم‌چرب از رطوبت کمتر برخوردار است. می‌توان انواع پودر نارگیل را از مراکز خرید پودر نارگیل فله خریداری کرد.

کاربردهای پودر نارگیل

همان‌طور که گفته شد موارد مصرف و کاربردهای پودر نارگیل بسیار گسترده است. از پودر نارگیل کم‌چرب در تولید شیرینی و شکلات، کیک، دسر و تزئین مواد غذایی استفاده می‌شود. البته گاهی نیز در تولید مواد غذایی از پودر نارگیل پرچرب استفاده می‌شود اما بیشترین موارد استفاده پودر نارگیل پرچرب در تولید لوازم‌آرایشی و بهداشتی است.

قیمت پودر نارگیل فله

پودر نارگیل فله

قیمت خرید پودر نارگیل به‌صورت عمده‌ای کمتر از میزان قیمت خرید جزئی است. درواقع قیمت پودر نارگیل فله اصلی‌ترین قیمت فروش می‌باشد. به‌طورکلی قیمت پودر نارگیل با توجه به برند، درصد چربی و نوع بسته‌بندی متفاوت است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت این محصول مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین است. اگر پودر نارگیل را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و واردکنندگان این محصول خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

فروش عمده پودر نارگیل

 

بازرگانی سورن یکی از اصلی‌ترین مراکز فروش عمده پودر نارگیل است. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردارند. سورن تأمین‌کننده مواد اولیه کارخانه‌های شکلات‌سازی با بهترین کیفیت می‌باشد. این بازرگانی محصولات خود را به‌صورت حضوری و اینترنتی و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. خرید اینترنتی به‌صرفه‌تر است و باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست