Rate this post

بیشترین استفاده از پودر کافی میت فله در کافه رستوران ها و کافه های تخصصی عرضه قهوه می باشد. این پودر به نوشیدنی های فوری اضافه شده و موجب تغییر رنگ آنها به سفید می‌ شود و همینطور طعم نوشیدنی ها را به طعم شیر نزدیک کرده و ظاهر زیبایی در آنها ایجاد می نماید.

پودر کافی میت فله

برای مراکز، بروز این ویژگی ها در قهوه و یا نسکافه مهم است زیرا مصرف کنندگان کمتر تمایل به میل نمودن نوشیدنی های تلخ بدون افزودنی های خوش طعم دارند که این موضوع موجب ورود پودر شیر قهوه به کافه رستوران ها شده است. این مراکز در جهت تأمین مواد اولیه خود، کافی میت را به صورت فله ای خریداری می نمایند تا هم در زمان و هم در قیمت محصولات اولیه مجموعه خود صرفه جویی نمایند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن مرکزی است که توزیع کننده مواد اولیه مهم در کشور می باشد. کافی میت نیز یکی از همین محصولات است که ما آن را با تضمین کیفیت در اختیار مراکز کشور قرار می دهیم.[/box]

از این پودر خشک که بهترین جانشین برای شیر است با اسم های مختلفی نظیر کافی کریمر، کرم قهوه و همچنین سفید کننده قهوه نیز یاد می کنند. این محصول غیر لبنی، طرفداران زیادی داشته که ما آن را از کشور لهستان و برند موکاته آن تامین نموده ایم. افرادی که تمایل دارند بیشتر با این محصول وارداتی آشنا شوند با ما تا پایان این بخش همراه باشند. در ادامه، مشخصات دقیق پودر کافی میت موکاته توضیح داده ایم.

مشخصات پودر کافی میت فله تولید برند موکاته

مشخصات پودر کافی میت فله تولید برند موکاته

مشخصات پودر کافی میت فله تولید برند موکاته به شرح زیر است:

  • طعم نزدیک به شیر و بهترین جایگزین برای آن
  • کیفیت و مرغوبیت مطابق استانداردهای جهانی
  • دارای بسته بندی مطلوب و قابلیت حمل آسان آن

عرضه کافی میت موکاته Mokate Coffee Mate

عرضه کافی میت موکاته Mokate Coffee Mate

عرضه کافی میت موکاته Mokate Coffee Mate در وزن های مختلف و دلخواه صورت می گیرد. موکاته یک شرکت لهستانی است که تولید کننده خوراکی های مختلف می باشد. آغاز به تولید کافی کریمر در این مرکز موجب شهرت چندین برابر آن در جهان شد.

کافی میت موکاته در بازار جهانی بسیار معروف است و چندین کارخانه آن در کشورهایی مانند اوکراین، چک، اسلواکی، لهستان و مجارستان دایر شده است. در واقع، افزایش تقاضا برای خرید این کافی میت زمینه ساز افتتاح چندین کارخانه آن در کشورهای اروپایی شده است. در ایران نیز این طعم دهنده درجه یک به محبوبیت زیادی رسیده است و مجموعه ما، آن را طبق قوانین و به صورت فله ای در اختیار خریداران محترم قرار می دهد.

خرید کافی میت ارزان قیمت

خرید کافی میت ارزان قیمت

محصول ما مناسب افرادی است که خواهان خرید کافی میت ارزان قیمت هستند. به طور کلی، محصولاتی که توسط واحد فروش ما معرفی می گردند عمدتا وارداتی بوده و به دلیل فروش فله ای از قیمت ایده آلی برخوردار هستند. فروش عمده ای کافی میت، قدرت خریداران را افزایش داده و موجب رونق در بازار کشور می شود بنابراین ما بر آن شده ایم تا بهترین مواد اولیه را با قیمت فله ای در اختیار همگان قرار دهیم.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای