Rate this post

خرید اینترنتی شکلات عمده را می‌توانید از طریق سایت‌های مختلفی انجام دهید. در خرید اینترنتی بهتر است به سایت‌های دارای نماد الکترونیک مراجعه نمایید تا خریدی مطمئن داشته باشید. امروزه صنعت شکلات‌سازی دارای پیشرفت زیادی بوده و شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند. هر یک از شرکت‌ها سعی در ارائه محصولی با بالاترین کیفیت دارد تا در بازار رقابتی از فروش خوبی برخوردار باشد. تعداد برندهای مرغوب شکلات کم نیست. در بازار ایران نیز برندهای مختلفی از شکلات توسط کمپانی‌های ایرانی و خارجی عرضه می‌شود که می‌توانید این محصولات را به شکل اینترنتی نیز خریداری کنید.

خرید اینترنتی شکلات عمده

بهترین برندهای ایرانی شکلات تلخ

شکلات تلخ نوعی محبوب از شکلات محسوب می‌شود که برای سلامتی بدن نیز مفید می‌باشد. این نوع شکلات دارای خواص زیادی بوده و با درصد تلخی متفاوت برای تمامی ذائقه‌ها به فروش می‌رسد. شکلات تلخ نیز دارای برندهای ایرانی و خارجی است. این شکلات به دو شکل مختلف عرضه می‌شود. برخی از مدل‌ها برای مصارف خانگی بوده و برخی به شکل تخته‌ای هستند. شکلات تخته‌ای تلخ جهت تولید محصولات غذایی استفاده می‌شود. از بهترین برندهای ایرانی شکلات تلخ می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • شکلات دوریکا: دوریکا یکی از برندهای ایرانی است که انواع طعم‌های شکلات تخته‌ای را به بازار عرضه می‌کند. شکلات تخته‌ای این برند نیز با درصدهای مختلفی به فروش می‌رسد. دوریکا بااینکه از سابقه تولیدی بالایی برخوردار نیست اما توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید. محصولات این برند با شکلات‌های خارجی مطرح قابل‌رقابت است.
  • شکلات شونیز: شونیز نیز یکی از شکلات‌های تلخ شرکت داداش برادر است. این محصولات با درصد تلخی متفاوت 85، 78، 50 و … در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. این شکلات‌ها دارای شکل‌های مختلف قلبی و مربعی هستند.
  • شکلات باراکا: شکلات باراکا نیز یکی از محصولاتی است که توسط شرکتی در استان البرز به بازار عرضه می‌شود. این شکلات دارای طعمی بی‌نظیر و انواع کادویی و معمولی می‌باشد.

خرید اینترنتی شکلات عمده تلخ در تمامی برندهای ذکرشده امکان‌پذیر است.

خرید اینترنتی شکلات عمده | بهترین برند شکلات

کارخانه تافی ایرانی

تافی نوعی شکلات نرم و کاراملی محسوب می‌شود که دارای طرفداران زیادی است. این شکلات از قیمت پایینی برخوردار بوده و دارای انواع متنوعی است. تافی در انواع شیری، میوه‌ای، مغز دار و … به بازار عرضه می‌شود. کارخانه تافی ایرانی محصولات متنوعی را به بازار عرضه می‌کند. در این کارخانه از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود. ازاین‌رو تافی ایرانی دارای کیفیت بالایی بوده و در کشورهای خارجی نیز از فروش خوبی برخوردار می‌باشد. تافی‌ها نیز به انواع روش‌های حضوری و اینترنتی به فروش می‌رسند. خرید اینترنتی شکلات عمده را می‌توانید با هر مقداری انجام دهید.

خرید اینترنتی شکلات عمده | کارخانه تافی

صادرات شکلات ایرانی در انواع مختلف

صادرات شکلات امروزه به یکی از شغل‌های درآمدزا تبدیل‌شده است. صادرات شکلات ایرانی در انواع مختلف انجام می‌گیرد. ازآنجایی‌که شکلات ایرانی دارای کیفیت خوب و قیمت پایینی است موردتقاضا و استقبال بیشتر کشورها قرار گرفته است. انواع تافی، شکلات تخته‌ای، شکلات مغز دار و… با تناژ بالا به کشورهای مختلف عرضه می‌شود. عراق، افغانستان، ترکیه و… برخی از مقصدهای صادرکننده شکلات ایرانی هستند. می‌توان این شکلات را با تناژ بالا و به شکل مستقیم از طریق کارخانه‌ها و نمایندگی‌های فروش خریداری کرد. در خریدهای عمده و مستقیم سود بیشتری نصیب فروشنده و خریدار خواهد شد.

خرید اینترنتی شکلات عمده | صادرات شکلات

خرید اینترنتی شکلات عمده

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید اینترنتی شکلات عمده را می‌توانید از طریق مجموعه سورن انجام دهید.[/box] امکان استعلام قیمت از طریق تماس با کارشناسان فرش سورن امکان‌پذیر می‌باشد. سورن هم محصولات را در اختیار مشتریان داخلی و هم مشتریان خارجی قرار می‌دهد. می‌توانید برای صادرات نیز از طریق این بازرگانی اقدام به خرید نمایید. محصولات سورن دارای قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالایی هستند. جهت ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس برقرار کرده و محصول موردنیاز خود را در کمترین زمان دریافت نمایید.

خرید اینترنتی شکلات عمده

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای