Rate this post

خرید پودر کاکائو هلندی ویژه کارخانه ها، تولیدی ها و کارگاه های شکلات و شیرینی ، کیک و بستنی و دیگر صنایع غذایی که مصرف عمده پودر کاکائو دارند در مرکز بازرگانی پودر کاکائو سورن امکان پذیر است.

خرید پودر کاکائو هلندی
بهترین پودر کاکائو خارجی کدام است؟

پودر کاکائو بازار پرتقاضا و مصرف بالایی دارد. از مصارف اصلی پودر کاکائو ، استفاده به عنوان مواد اولیه می باشد. لذا این ماده که حاوی ارزش غذایی بالایی نیز هست ، با برندهای زیادی در ایران وجود دارد. اما در میان این برندها ، بهترین پودر کاکائو خارجی کدام است؟
پودر کاکائو های خارجی در بازار از کشورهای هلند ، اندونزی ، ترکیه ، مالزی و اسپانیا در بازار یافت می شوند. آن دسته از کارخانه ها و مصرف کننده هایی که به دنبال بهترین و با کیفیت ترین برند پودر کاکائو خارجی در بازار هستند، به فکر تولید با کیفیت و مرغوب محصول نهایی شان هستند. بازرگانی سورن ، خرید پودر کاکائو هلندی با کیفیت با برندهای اصیل و معتبر به صورت اورجینال را به عنوان یک پیشنهاد عالی عرضه می نماید.

خرید پودر کاکائو هلندی
پودر کاکائو قلیایی چیست؟

از خاصیت قلیایی کردن پودر کاکائو برای خنثی کردن اسید کاکائو استفاده می شود. این فرایند باعث می شود تا عطر کاکائو بیشتر شود و رنگ پودر کاکائو تیره شود. پودر کاکائویی که به این روش تولید می شود را پودر کاکائو آلکایزر می نمایند که بر اساس میزان آلکالیته آن رنگهای مختلفی حاصل شده است.

خرید پودر کاکائو هلندی

مصارف پودر کاکائو در کدام محصولات صنایع غذایی است؟

پودر کاکائو در صنایع مواد غذایی کاربرد فراوانی دارد و از این رو مصارف آن شامل صنعت های مختلفی است. برای عنوان کردن مصارف پودر کاکائو می توان موارد زیر را عنوان نمود:

• شکلات های تهیه شده از کره کاکائو
• روکش های شکلات
• پودر نوشیدنی ها
• انواع بستنی
• شیر کاکائو
• خامه شکلاتی
• کاستاردها و پودینگ ها
• ماکارونی و پاستا های کاکائویی

خرید پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو کیلویی عمده چقدر است؟

پودر کاکائو همانطور که اشاره شد از کشورهای مختلفی وارد می شود. مشخصا قیمت برندهای مختلف کشورها با هم دیگر متفاوت است و همچنین در خرید عمده و پالتی هم قیمت ها به حداقل می رسد. برای مثال قیمت پودر کاکائو کیلویی ترک از قیمت پودر کاکائو هلندی ارزان تر است. اما باید در نظر گرفت که در خرید پودر کاکائو هلندی به نسبت کیفیت بالاتر قیمت بالاتری هم باید پرداخت شود. در حال حاضر قیمت پودر کاکائو هلندی کیلویی بین 2.3 تا 2.7 یورو می باشد. مجموعه بازرگانی سورن با عرضه پودر کاکائو مرغوب ، امکان خرید پودر کاکائو هلندی را به صورت مستقیم و بی واسطه فراهم کرده است.

خرید پودر کاکائو
بازرگانی پودر کاکائو خارجی خوب

پودر کاکائو محصولی مشتق شده از دانه های کاکائو می باشد. دانه های کاکائو محصول میوه زرد رنگ درخت کاکائو می باشند که این درخت در برخی کشورهای آفریقایی و امریکایی رشد می کند. بنابراین ایران جزو کشورهای تولید کننده کاکائو و پودر آن نیست و می بایست واردات پودر کاکائو انجام دهد. بازرگانی پودر کاکائو سورن با واردات و توزیع پودرهای کاکائو در کیسه های 25 کیلویی و پالت های 750 کیلویی خدمات خود را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران ارائه می نماید.

خرید پودر کاکائو هلندی
خرید پودر کاکائو هلندی gt50 کارگیل

یکی از انواع پودر کاکائو با کیفیت هلندی ، پودر کاکائو کارگیل کد gt50 می باشد. درصد چربی پودر کاکائو معمولا از 10 الی 25 درصد متغیر است که در برندهای مختلف و بنا بر استفاده و کاربرد آن می تواند متفاوت باشد.

خرید پودر کاکائو هلندی
ارزش غذایی پودر کاکائو

پودر کاکائو طبیعی قبل از فرایند های فراوری و آلکایزر شدن دارای ارزش غذایی به صورت زیر است:

جدول ارزش غذایی پودر کاکائو حالت طبیعی
تشکیل دهنده اصلیمقدار در100 گرم
انرژی (کالری)228 کیلوکالری
کربوهیدرات57.90 گرم
پروتئین19.60 گرم
چربی13.70 گرم
آب3.00 گرم
فیبر33.20 گرم
قند1.75 گرم

 

برای خرید پودر کاکائو هلندی به صورت مستقیم از بازرگانی سورن با واحد فروش در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای