Rate this post

خرید عمده شکلات پوششی کاکائویی توسط کارگاه های تولیدی و کارخانجات سراسر کشور صورت می گیرد. این شکلات که نام دیگرش شکلات تخته ای CBS است از شکلات های با دوام صنایع غذایی می باشد که مقاومت ذوبی بالایی دارد. این ویژگی های مثبت منجر به استفاده گسترده از شکلات پوششی در واحدهای تولیدی مختلف شده است.

شکلات پوششی کاکائویی یکی از انواع شکلات های پوششی است که محبوب‌تر و پرفروش‌تر از سایر مدل‌های آن می باشد. هم اکنون، می توانید شکلات کاکائویی سی بی اس را از طریق همین سایت سفارش دهید. این شکلات که از محصولات درجه یک ایرانی است با مواد پایه ای باکیفیتی در کارخانه تولید شده و با تضمین کیفیت برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان متقاضی ارسال می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این شکلات تخته ای پرکاربرد با ما تا پایان این قسمت همراه باشید.

خرید عمده شکلات پوششی کاکائویی

خرید عمده شکلات پوششی کاکائویی

خرید عمده شکلات پوششی کاکائویی در وزن های مختلفی نظیر ۱ کیلویی و ۳ کیلویی فراهم شده است. این شکلات در کارتن های ۱۲ کیلویی گنجانده شده و سپس به اقصی نقاط ایران ارسال می شود. در واقع، مصرف بالای شکلات پوششی در واحدهای تولیدی منجر به خرید فله ای آن توسط تولیدکنندگان حرفه ای شده است.

[highlight-red bcolor=”green” align=”center” ]فروش عمده شکلات پوششی کاکائویی با استقبال تولیدکنندگانی همراه می شود که چرخه تولید پویایی دارند و ظرفیت تولید آن‌ها بالا است.[/highlight-red]

تولیدکنندگان حرفه ای با خرید شکلات تخته ای CBS و ذوب کردن آن به یک شکلات پوششی درجه یک دست می یابند و با کمک آن می توانند جلوه کار خود را زیباتر کرده و طعم لذت بخشی به آن بخشند.

انواع شکلات تخته ای پوششی CBS

انواع شکلات تخته ای پوششی CBS

در اینجا با انواع شکلات تخته ای پوششی CBS آشنا خواهید شد. همانطور که در بالا گفته شد، شکلات پوششی کاکائویی یکی از انواع شکلات های تخته ای پوششی که طرفداران بسیاری دارد. سایر شکلات های تخته ای پوششی نیز عبارت اند از:

  • شکلات پوششی سفید
  • شکلات پوششی میوه ای
  • شکلات پوششی تلخ یا دارک

کاربرد اصلی شکلات پوششی کاکائویی

کاربرد اصلی شکلات پوششی کاکائویی

از مصارف و کاربرد اصلی شکلات پوششی کاکائویی می توان به انجام عملیات روکش کردن انواع کیک، شیرینی، شکلات و … اشاره کرد. این شکلات همانطور که از نامش مشخص است می تواند پوششی را در سطح محصولات خوراکی ایجاد کرده و یک ظاهر جذاب و مرتب به آن‌ها بخشد.

به این ترتیب، می‌توان گفت که شکلات پوششی (CBS) یکی از مواد اصلی تولیدکنندگان فعال در کارخانجات و کارگاه های قنادی است. از این رو، تولیدکنندگان حساسیت زیادی نسبت به طعم و سطح کیفی آن دارند که ما این اطمینان را به این عزیزان‌ می دهیم که شکلات پوششی کارخانه در سطح کیفی بالا و مطابق با استانداردهای تعریف شده تولید می شود.

قیمت شکلات تخته ای پوششی با طعم کاکائو

قیمت شکلات تخته ای پوششی با طعم کاکائو

قیمت شکلات تخته ای پوششی با طعم کاکائو در رنج مناسبی قرار دارد؛ البته اگر از تامین کننده اصلی خریداری شود. قطعا خرید از تامین کنندگان اصلی به سود مراکز تولیدی است؛ چراکه هم از نظر قیمت و هم از نظر تازه بودن و کیفیت محصول خاطر جمع خواهند شد؛ بنابراین بهترین گزینه جهت خرید شکلات پوششی، خرید از تامین کنندگان اصلی آن است.

اگر هم شکلات تخته ای را از نظر طعم بخواهیم با یکدیگر مقایسه کنیم می‌ توانیم بگوییم که شکلات تخته ای کاکائویی قیمت بهتری نسبت به شکلات تخته ای تلخ دارد. اصولاً شکلات های تخته ای که طعم تلخی دارند، گران قیمت هستند؛ زیرا در روند تولید آن‌ها از مواد اولیه گران قیمتی استفاده می شود.

بنابراین خرید شکلات تخته ای کاکائویی یک خرید مقرون به صرفه محسوب می شود و از طرفی هم، طرفداران بیشتری نسبت به طعم های دیگر نیز دارد. قیمت روز شکلات پوششی با طعم کاکائو را می توانید از واحد مشاوره و فروش جویا شوید.

خرید انواع شکلات مورد استفاده مراکز قنادی

خرید انواع شکلات مورد استفاده مراکز قنادی

خرید انواع شکلات مورد استفاده مراکز قنادی به صورت عمده در همین سایت امکانپذیر است. شکلات هایی نظیر شکلات چیپسی و انواع شکلات خارجی را می توانید با قیمت عمده تهیه کرده و با افزودن آن‌ها به ترکیب محصولات خود یک طعم عالی و نمای جذاب در آن‌ها به وجود آورید.

در رابطه با شکلات های CBS نیز در طعم ها و وزن های مختلف در حال توزیع سراسری هستند. در واقع، فرقی نمی کند که شما در کدام منطقه از کشور در حال فعالیت هستید، ما محصولات موردنظرتان را در سریع‌ترین زمان ممکن به موقعیت شما ارسال می کنیم.

فیلم خط تولید کارخانه شکلات پوششی

[aparat id=’S7Ies’] [gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای