Rate this post

روغن کاکائو یکی از مواد اصلی شکلات‌سازی است. این روغن باعث یکدست شدن مواد اولیه شکلات و حفظ آن در برابر گرما می‌شود. روغن کاکائو از دانه‌های میوه کاکائو به دست می‌آید. در هر دانه مقدار محدودی روغن کاکائو وجود دارد. به همین دلیل دسترسی به روغن کاکائو دشوار است و معمولاً با قیمت زیادی عرضه می‌شود. بیشتر تولیدی‌های شیرینی و شکلات برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود به‌جای روغن کاکائو از روغن‌های جانشین کره کاکائو استفاده می‌کنند. استاندارد روغن جانشین کره کاکائو بر اساس فاکتورهای مختلف، متغیر است.

فروش روغن جانشین کره کاکائو با استاندارد ملی در درجه اول توسط تولید کنندگان این ماده انجام می گیرد و سپس توسط نمایندگی های مجاز آنها در نقاط مختلف انجام می شود. بسیاری از فروشگاههای بزرگ و معتبر و نیز مراکز فروش و عرضه این روغن به فروش آن با قیمت مناسب می پردازند.فروش روغن جانشین کره کاکائو با استاندارد بین المللی

روغن cbs چیست؟

روغن cbs چیست؟

ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که روغن cbs چیست و دارای چه خواص و ویژگی‌هایی می‌باشد. روغن cbs از هسته میوه پالم به دست می‌آید. این روغن دارای خواص مشابه کره کاکائو است و به‌عنوان یکی از جایگزین‌های اصلی روغن کاکائو در صنعت شکلات‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روغن در صنایع دیگر همچون تولید خامه قنادی، تولید بستنی، تولید بیسکویت و ویفر و… استفاده می‌شود. از ویژگی‌های روغن cbs می‌توان به شکنندگی خوب، قابلیت شکل‌پذیری بالا، مقاومت حرارتی و قیمت مناسب اشاره کرد. روغن cbs در دو نوع مایع و جامد تولید می‌شود و از آن به‌عنوان مواد اولیه و یا برای پوشش دادن سطح شکلات استفاده می‌شود.

روغن جایگزین CBS که یکی از انواع کم هزینه روغنهای جایگزین و معادل کره کاکائو است که به طور کامل از چربی های گیاهی با استفاده از فرآیندهای پیچیده ساخته می شود و باعث نرم و چرب شدن شیرینی جات می شود. مواد اولیه روغن CBS معمولاً از محصولات لوریک مانند هسته خرما و غیره تشکیل شده است.

قیمت خرید روغن جانشین کره کاکائو

قیمت خرید روغن جانشین کره کاکائو

قیمت خرید روغن جانشین کره کاکائو با توجه به نوع آن، برند، درصد چربی، مقدار خرید و روش خرید متفاوت است. به عبارتی قیمت خرید بر اساس استاندارد روغن جانشین کره کاکائو تعیین می‌شود. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت خرید این محصول تماس با نمایندگی‌های فروش و یا مراجعه به سایت‌های فرش آنلاین می‌باشد. اگر روغن cbs را به‌طور مستقیم از مراکز تولیدی و واردکننده خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

برخی از فروشگاههای مجازی و آنلاین و سایت های اینترنتی مرتبط با مراکز خرید و فروش مواد قنادی به فروش روغن جانشین کره کاکائو می پردازند. خریداران با سر زدن به این مراکز می توانند با مشاهده قیمت خرید محصول آن را در کوتاهترین زمان و هم به راحتی تهیه کنند. صفحات اینستاگرام نیز پر است از فروش محصولات شیرینی پزی که نباید از آنها غافل شد و می توان از محصول مورد نظر و قیمتهای خرید آن آگاه شد و از صاحبان صفحه و فروشندگان درخواست خرید روغن جایگزین کره کاکائو را با جنسی مطلوب و قیمتی مناسب نمود.

استاندارد روغن جانشین کره کاکائو

استاندارد روغن جانشین کره کاکائو

استاندارد روغن جانشین کره کاکائو بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی تعیین می‌شود. ازآنجایی‌که تعداد واردکنندگان این محصول افزایش‌یافته است، تشخیص نمونه‌های مرغوب از بی‌کیفیت دشوار است و تنها راه تشخیص از طریق آنالیزهای آزمایشگاهی است. ازاین‌رو بهتر است روغن‌های cbs را از مراکز معتبری که دارای نشان استاندارد و تأیید سلامت هستند؛ خریداری نمایید تا از کیفیت آن مطمئن شوید.

روش تهیه هر روغن و تکنولوژی و فرآیندهای تهیه انواع روغن متفاوت است و هر قدر روشها بر اساس استانداردهای جهانی باشد و با فرآیندهای اصولی انجام شود روغن جایگزین مرغوبیت بیشتری خواهد داشت. انواع روغن جانشین کره کاکائو مانند دیگر محصولات اگر با دستگاههای مجهز و پیشرفته و با تکیه بر اصول و استانداردهای بهداشتی و علم نوین روز و دانش متخصصان تهیه شود هم جنس بهتری خواهد داشت و هم سالم تر است و محصولات حاصل از انواع روغن کره کاکائو به سلامت مصرف کننده آسیب نمی رساند.

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو

بازرگانی سورن یکی از مراکز معتبر فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو است. تمامی محصولات این برند دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

 

اگر خرید هر مجصولی به صورت عمده باشد و جزئی خریداری نشود قیمت محصول را به طور چشمگیری کاهش می دهد. از این جهت تهیه روغن کره کاکائو از این قاعده مستثنی نیست و اگر خریدار آن را از تولید کنندگان و فروشندگان و مراکز پخش و عرضه روغن جایگرین کره کاکائو که از بهترین فروشندگان عمده روغن جایگزین هستند به صورت کلی بخرند می توانند قیمت آن را برای خود بسیار کمتر و مقرون به صرفه سازند. اسید چرب و رطوبت و ناخالصی روغن جایگزین کره کاکائو تقریبا یک درصد است و میزان ید آن بین 13 تا 37 است.

آیا می دانید روغن جانشین کره کاکائو چیست؟

آیا می دانید روغن جانشین کره کاکائو چیست؟  جایگزین های کره کاکائو به طور معمول ترکیبات چربی لوریک تکه تکه شده و تا حدی هیدروژنه هستند و دارای پروفیل های ذوب شیب دار هستند و در دهان باعث ایجاد بافتی شبیه کره کاکائو می شود و در دمای اتاق جامد است اما به راحتی یک باره در داخل دهان ذوب می شود. روغن جانشین کره کاکائو به عنوان معادل کره کاکائو، از نظر مشخصات شیمیایی و فیزیکی بسیار شبیه کره کاکائو است و بنابراین سازگاری بسیار خوبی با کره کاکائو دارد و می تواند به هر نسبت جایگزین کره کاکائو شود.

فواید روغن جانشین کره کاکائو

فواید روغن جانشین کره کاکائو جایگزین های کره کاکائو کمی سالمتر از کره سنتی کاکائو هستند و تا زمانی که از ماده مناسب استفاده شود، می تواند همان شکلات کره کاکائو طعم و بافت را در شکلات داشته باشد. روغن جایگزین کره کاکائو به جنگل زدایی و از بین رفتن تنوع زیستی کمک می کند. روغن جایگزین کره کاکائو به شکلات اجازه می دهد کمی سریعتر سفت شود. قوام روغن کره کاکائو باعث می شود که آنها به خوبی با لیکور شکلات مخلوط شوند، که برای افزایش عطر و طعم و غنای شکلات استفاده می شود.

فواید جایگزین های کره کاکائو این است که ذوب می شوند و به همان اندازه کره خالص کاکائو آزاد می شوند.حمل و نقل آنها نیز بسیار آسان است، به این معنی که به سرعت در یک شکل پایدار متبلور می شوند، از براقیت و ثبات شکوفائی خوبی برخوردار هستند. هر چه در تهیه روغنهای جایگزین کره کاکائو و از جمله روغن cbs از مواد اولیه سالم و مفید استفاده شود کیفیت روغن بیشتر خواهد بود. سرعت خوب تبلور در طی یک فرآیند خنک کننده بدون تعدیل از دیگر فواید روغن کره کاکائو است.

تمام خوراکیهای خوشمزه و شیرینی های متنوعی که از روغن جانشین کاکائو به دست می آید طراوت و براق بودن خود را حفظ می کند و عمر آنها زیاد است و زود فاسد نمی شود و از بین نمی رود و این یکی از ویژگیهای مهم و کاربردی روغن کره کاکائو است. 

انواع روغن جایگزین کره کاکائو

انواع روغن جایگزین کره کاکائو انواع روغن جایگزین کره کاکائو دارای محتوای چربی و تغذیه ای مشابه کره کاکائو واقعی هستند و دارای اشکال مختلف بلوری با نقاط ذوب متفاوت است. معمولا یافتن بهترین نوع روغن جایگزین کمی دشوار است. برای یافتن مقدار مناسب انواع روغن جایگزین کره کاکائو برای استفاده، باید بافت و قوام دستورالعمل هر یک در نظر گرفته شود و گزینه مناسب استفاده پیدا شود. اگر هنگام تهیه کیک و شکلات به نوع خوراکی توجه شود و از بین روغنهای جایگزین کره کاکائو مناسب ترین نوع آن انتخاب شود بهترین طعم را به خوراکی خواهد داد و از کیفیت آن کاسته نخواهد شد.

انواع روغن جایگزین کره کاکائو عبارتند از: روغن نارگیل، نخل، سویا، کلزا، دانه پنبه  و چربی هسته انبه و مخلوطی از چربی هسته انبه و روغن پالم و PGPR و CBS و CBR و CBE. انواع روغن جایگزین کره کاکائو برای تولید بلوک شکلات و پر كردن و کرم زدن و پوشش و در تهیه شیرینی جات، پوششهای شیرینی، شکلاتهای مرکب، مواد پر کننده و مراکز بیسکویت، کارامل، جایگزین چربی لبنی و پنیر و آنالوگ استفاده می شود.

برخی ازانواع روغن جایگزین ذکر شده نوع با توجه به روش ساخت و مواد سازنده آن شباهت بیشتری به کره کاکائو دارد و بسیاری از ویژگیهای مانند ویژگیهای کره کاکائو است و طعم و ظاهر محصولات حاصل از آن تفاوتی با طعم و شکل خوراکیهای حاصل از کره کاکائو ندارد.

قیمت عمده روغن جانشین کره کاکائو

قیمت عمده روغن جانشین کره کاکائو قیمت عمده کره کاکائو با توجه به روش خرید متفاوت است. اگر متقاضیان مستقیما به تولید کنندگان روغن جایگزین کره کاکائو مراجعه کنند و این ماده را از آنها تهیه نمایند قیمت روغن جانشین کره کاکائو نسبت به بازار بسیار کمتر خواهد شد. همچنین نمایندگیهای تولید کنندگان روغن کره کاکائو که معمولا در سراسر کشور فعالیت دارند نیز فروشنده محصولی مرغوب می باشند و به جهت اینکه این ماده را به قیمت درب کارخانه می فروشند نیز در کاهش قیمت روغن کره کاکائو بسیار اثر دارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای