Rate this post

فروش اسیدسیتریک خوراکی

در تولید محصولات غذایی از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. اسیدسیتریک نیز یکی از مواد اولیه صنایع غذایی مختلف است؛ اما اسیدسیتریک چیست و چه کارایی دارد؟ همان‌طور که از نام این محصول پیداست، اسیدسیتریک نوعی از اسید است که به نام جوهر لیمو نیز شناخته‌شده است. این ماده در محصولات و مرکباتی مانند لیمو، نارنگی، گریپ‌فروت و پرتقال یافت می‌شود و دارای طعمی‌ترش می‌باشد. این ماده کاربردها و موارد مصرف گسترده‌ای دارد و به‌عنوان یکی از افزودنی‌های مواد غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. فروش اسیدسیتریک خوراکی توسط مراکز مختلفی صورت می‌گیرد.

موارد مصرف اسیدسیتریک خوراکی

اسیدسیتریک خوراکی

همان‌طور که گفته شد موارد مصرف اسیدسیتریک خوراکی گسترده است. از اسیدسیتریک در تولید مواد تمیزکننده، بهداشتی و آرایشی نیز استفاده می‌شود؛ اما موارد مصرف اسیدسیتریک خوراکی تنها در صنایع غذایی می‌باشد. این محصول باعث تقویت اسیدیته محصولات غذایی می‌شود. طعم مواد غذایی را تقویت می‌کند و مواد تشکیل‌دهنده آن را حفاظت و نگهداری می‌کند. انواع آبمیوه‌ها و نوشیدنی‌ها، آب‌نبات و شکلات، برخی از مواد لبنی، غذاهای یخ‌زده و کنسرو شده و سبزی‌ها کنسرو شده از محصولات تولیدی هستند که در آن‌ها به‌وفور از اسیدسیتریک استفاده می‌شود.

در تولید داروها و مکمل‌های غذایی نیز از اسیدسیتریک استفاده می‌شود. این ماده باعث حفظ ترکیبات این مواد شده و به‌عنوان ماده‌ای نگه‌دارنده مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول بسیار مغذی بوده و غذا موجود در بدن را به انرژی تبدیل می‌کند. اسیدسیتریک به‌سلامتی انسان کمک زیادی می‌کند و به جذب مواد معدنی در بدن کمک می‌نماید. فروش اسیدسیتریک خوراکی در بسته‌بندی‌های مختلفی صورت می‌گیرد.

قیمت فروش اسیدسیتریک خوراکی

قیمت فروش اسیدسیتریک خوراکی

اسیدسیتریک خوراکی بیشتر در بسته‌بندی 25 کیلوگرمی تولید و عرضه می‌شود. این محصول توسط کشورهای مختلفی تولیدشده و دارای برندهای متفاوتی است؛ بنابراین قیمت فروش اسیدسیتریک خوراکی بستگی به عوامل مختلفی دارد. نوع کشور تولیدکننده، نوع مارک و برند و نوع بسته‌بندی از عوامل مؤثر در میزان قیمت این محصول محسوب می‌شوند. بهتر است اسیدسیتریک را از بازرگانی‌ها و واردکننده‌ها اصلی خریداری کرد تا محصولی اصل و باکیفیت و قیمت مناسبی خریداری کنید. جهت اطلاع از مشخصات دقیق و قیمت این محصول می‌توانید با نمایندگی‌های فروش تماس برقرار کرده و یا به سایت‌های فروش آنلاین اسیدسیتریک مراجعه نمایید.

واردکننده اصلی اسیدسیتریک

واردکننده اصلی اسیدسیتریک

سورن یکی از مراکز واردکننده اصلی اسیدسیتریک محسوب می‌شود. این مرکز درزمینهٔ فروش اسیدسیتریک خوراکی به‌صورت عمده فعالیت می‌کند. تمامی محصولات سورن دارای کیفیت بالا بوده و جزء برندهای معتبر و پرفروش محسوب می‌شوند. می‌توانید سفارش‌های عمده خود را از طریق سایت سورن و یا تماس با واحد فروش ثبت نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای