Rate this post

بازرگانی سورن به عنوان یکی از مراکز عمده فروشی مواد اولیه قنادی در تهران، مدت زیادی است که محصولات اولیه مرغوب را در اختیار شیرینی پزان و کادر تولید قنادی قرار می دهد.

عمده فروشی مواد اولیه قنادی

برخی از این محصولات که در قنادی بسیار کاربرد دارند عبارتند از پودر کاکائو، کرم کاکائو، کرم کاکائو، روغن جایگزین کره کاکائو، پودر نارگیل چرب و خشک و … که تمام این محصولات اولیه با قیمت عمده ای عرضه می گردند و آنها را با تضمین کیفیت در اختیار مراکز سراسر کشور قرار می دهیم.

ضمن اینکه، هر یک از این مواد اولیه دارای یک لیست جداگانه ای از مدل های مختلف هستند. به این ترتیب، مشتریان محترم هنگام سفارش هر محصول با یک لیست متنوع شامل مدل ها و قیمت های مختلف مواجه می شوند.

برای نمونه، پودر کاکائو در رنگ ها و طعم های مختلف عرضه شده که برخی از برندهای آن عبارتند از آلتین مارکا ترکیه، کارگیل و جامبی اندونزی، ناترا اسپانیا و … که این محصولات دارای آنالیز و مشخصات منحصر به فردی هستند.

مرکز پخش و عمده فروشی مواد اولیه قنادی

مرکز پخش و عمده فروشی مواد اولیه قنادی

شرکت بازرگانی Soren یک مرکز پخش و عمده فروشی مواد اولیه قنادی در ایران است و مواد مورد نیاز این صنف را با بهترین قیمت در اختیار آنها قرار می دهد. در واقع، قنادی ها یکی از مراکز پر تردد و پر اهمیت شهر هستند و از آنجایی که مصرف شیرینی جات در کشور ما بالا است روزانه تولید کننده شیرینی های بسیاری هستند که برای تولید با کیفیت آنها نیاز به مواد اولیه مرغوب دارند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ارائه مواد اولیه مرغوب باعث ارائه شیرینی ها و دسرهای خوش طعمی توسط قنادی ها می شود که این موضوع مزایا بسیاری برای همگان دارد.[/box]

از آنجایی که کار اصلی قنادی ها تولید کیک و شیرینی می باشد و بیشترین تولید آنها به این دو محصول اختصاص دارد به مواد پایه ای همچون پودر کاکائو و کره کاکائو در تناژ بالا نیاز دارند که ما این محصولات را به صورت نامحدود در اختیار آنها می گذریم.

لیست قیمت مواد اولیه قنادی

لیست قیمت مواد اولیه قنادی

جهت مشاهده لیست قیمت مواد اولیه قنادی و اطلاع از قیمت به روز شده آنها کافی است با مشاور فروش تماس حاصل نمایید تا ضمن اطلاع از قیمت جدید هر محصول، اطلاعات تکمیلی آنها را نیز دریافت نمایید. قیمت مواد اولیه قنادی مجموعه، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و حتی هزینه باربری نیز در پایین ترین رنج ممکن تعیین شده است.

توزیع گسترده مواد لازم قنادی در تهران

توزیع گسترده مواد لازم قنادی در تهران

توزیع گسترده مواد لازم قنادی در تهران یکی از نیازهای اساسی این شهر به شمار می آید زیرا تعداد قنادی ها و کارگاه های تولیدی پایتخت بالا است و همینطور فروش بسیار بالایی نیز دارند به همین خاطر آنها به مواد اولیه در تناژ بالا و کیفیت قابل قبول نیاز دارند و بایستی این محصولات همیشه در دسترس آنها قرار داشته باشد. به همین منظور، فعالیت بازرگانی ها و واردات بهترین مواد اولیه یک پشتیبانی همه جانبه از این صنف به شمار می آید که قطعا این همکاری به نفع هر دو طرف بازرگانی ها و قنادی ها می باشد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای