Rate this post

شرکت سورن یکی از مراکز فروش شکلات چیپسی کیلویی عمده در تهران است که آماده همکاری با سایر تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم کشور می باشد. شکلات چیپسی از شکلات های محبوب تولیدکنندگان کیک، کوکی و شیرینی است که توسط مراکز تولیدی به صورت کیلویی خریداری می شود.

تولیدکنندگان حرفه ای از شکلات چیپسی به عنوان یک محصول خوراکی تزیینی استفاده می کنند و از آنجایی که، این شکلات از طعم لذیذی هم برخوردار است به یک محصول پرفروش تبدیل شده است. تولیدکنندگان انواع شکلات نیز با علم به این موضوع، شروع به تولید شکلات های چیپسی باکیفیت در طعم‌ها و رنگ‌های متنوع کرده اند.

اگر مایل به خرید شکلات چیپسی به صورت فله ای هستید یا می خواهید اطلاعات خود را درباره این شکلات درجه یک افزایش دهید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

مرکز فروش شکلات چیپسی کیلویی عمده

مرکز فروش شکلات چیپسی کیلویی عمده

رجوع به مرکز فروش شکلات چیپسی کیلویی عمده به نفع تولیدکنندگان و تامین کنندکپگان است. مراکز عمده فروشی همچون بازرگانی‌ها می توانند محصولات را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب به دست شما برسانند.

همانطور که می دانید برخی از مراکز فروش که نقش واسطه را ایفا می کنند با نگهداری شکلات کیلویی در یک محیط نامناسب و غیربهداشتی باعث افت کیفیت آن می شوند؛ در صورتی که، این شکلات در محیط بازرگانی در شرایط مناسبی نگهداری می شود.

امکان خرید شکلات چیپسی به ۲ صورت حضوری و آنلاین فراهم شده است و تولیدکنندگان گرامی می توانند بسته به شرایط و تمایل خود نسبت به سفارش شکلات چیپسی به صورت اینترنتی یا حضوری اقدام کنند.

انواع شکلات چیپسی

انواع شکلات چیپسی

در اینجا با انواع شکلات چیپسی آشنا خواهید شد. شکلات چیپسی مانند سایر شکلات های تولید شده در جهان دارای مدل ها و رنگ های متنوعی است که این تنوع بالا در تولید منجر به کسب رضایت تولیدکنندگان محترم شده است. در زیر به تعدادی از شکلات های چیپسی پرطرفدار اشاره کرده‌ایم:

  • شکلات چیپسی کاکائویی
  • شکلات چیپسی سفید
  • شکلات چیپسی رنگی
  • شکلات چیپسی تلخ

کاربردهای شکلات چیپسی در قنادی

کاربردهای شکلات چیپسی در قنادی

کاربردهای شکلات چیپسی در قنادی گسترده است و آن را می توان به روش های مختلف استفاده کرد. این شکلات را می‌توان بر روی دسرهای مختلف پخش کرد یا اینکه، شکلات را ذوب کرده و به صورت سس شکلاتی بر روی سطح کیک و شیرینی های مختلف قرار داد. همچنین شکلات چیپسی در کارگاه ها و کارخانجات بستنی سازی نیز مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تولیدکنندگان خوش ذوق جهت زیباتر شدن و خوش طعم شدن تولیدات خود از این نوع شکلات استفاده می کنند. به طور کلی، شکلات چیپسی در هر دسری قابل استفاده است.[/box]

البته شکلات چیپسی از بافت سخت و محکمی برخوردار است به همین خاطر در هنگام پخش آن بر روی دسرهای مختلف افراط نکنید و مقدار کمی از آن را بر روی سطوح تولیدات خود قرار دهید. این بافت مستحکم شکلات چیپسی نشان دهنده وجود درصد بالای کاکائو آن است که درنهایت، می توان از آن یک سس شکلاتی غلیظ به دست آورد.

قیمت شکلات چیپسی

قیمت شکلات چیپسی سطلی + تخته ای

قیمت شکلات چیپسی سطلی + تخته ای به موارد مختلفی بستگی دارد. برای تولید این شکلات نیز همچون سایر شکلات ها از پودر کاکائو استفاده می شود که این پودر، وارداتی است و برای خرید آن، ارز پرداخت می شود به همین خاطر قیمت آن تا حد زیادی به نرخ ارز بستگی دارد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات چیپسی می‌توان به مواردی همچون کیفیت شکلات و مشخصات آن اشاره کرد.

تولیدکنندگان حرفه ای در سراسر جهان برای صرفه جویی در بودجه و زمان خود، مواد اولیه مورد نیازشان را به صورت فله ای از مراکز معتبر و مجوزدار خریداری می کنند. شما هم اگر حجم تولید بالایی دارید می توانید با سفارش شکلات چیپسی و سایر مواد پایه ای مورد نیاز خود از تخفیفات ما بهره‌مند شوید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای