لیست عمده قیمت روزانه پودر نارگیل فله | dry & wet

پودر نارگیل در شرکت های تولیدی به دو روش بسته بندی شده و فله ای ارائه می شود. پودر نارگیل فله ای را می توانید از فروشگاه های متعدد همچون عطاری ها، فروشندگان قنادی، بعضی از شیرینی فروشی ها، سوپرمارکت ها خریداری نمایید. تولید پودر نارگیل از طریق شرکت های مختلفی صورت می گیرد. این شرکت ها با در نظر گرفتن تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک، محصول خود را وارد بازار می کنند. ولی روش مصرف پودر نارگیل متفاوت است و از آن می توان در شیرینی، بستنی، آب میوه و غیره تهیه کرد. قیمت پودر نارگیل فله را می توانید از طریق فروشگاه های مختلف به صورت حضوری و اینترنتی مشاهده نمایید.

قیمت پودر نارگیل فله

قیمت پودر نارگیل فله بر حسب رنگ های آن در نظر می گیرند. در نتیجه قیمت هر کدام براساس رنگ های آن فرق دارد. قیمت این میوه به عواملی از جمله ظرفیت، کیفیت، بسته بندی، مارک تولید کننده، وارداتی یا تولید داخلی و نوع آن بستگی دارد. جهت مشاهده و اطلاع دقیق از قیمت انواع پودر نارگیل می توانید به فروشگاه های حضوری و یا به فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمایید.

نمایندگی فروش پودر نارگیل فله

نمایندگی فروش پودر نارگیل فله

شرکت های مختلفی نمایندگی فروش پودر نارگیل فله را در اختیار دارند. این شرکت ها برای فروش بهتر کالاهای خود نمایندگی هایی را ایجاد می کنند، این نمایندگی ها می توانند در شهرهای مختلفی شروع به  فعالیت نمایند. اکثر شرکت های تولید کننده پودر نارگیل، علاوه بر تولید پودر نارگیل محصولات دیگری را نیز تولید می کنند. همچنین شرکت های تولید کننده می توانند محصولات خود را به دیگر کشورها صادر کنند. این شرکت ها پس از آماده سازی، پودر نارگیل را در بسته بندهای مختلف و یا به شکل قله ای، به کشورهای مقصد ارسال می کنند. در زمینه صادرات محصولات خود باید به چند نکته توجه نمود:

دارای مجوزهای رسمی

رعایت استانداردهای کشور مقصد

بسته بندی های شکیل و خوب

رعایت بهداشت

مطالعه و بررسی بازار کشور مقصد

با در نظر گرفتن این موضوعات، می توانید محصولات خود را صادر نمایید. در کنار شرکت های تولیدی، شرکت های تجاری نیز کار صادرات پودر نارگیل را انجام می دهند.

برندهای معروف پودر نارگیل

برندهای معروف پودر نارگیل

شرکت های مختلفی در زمینه تولید  پودر نارگیل مشغول به فعالیت هستند و در ایران اغلب این نوع پودر از کشورهای متعددی به داخل کشور وارد می شود که این کشورها عبارتند از :

سریلانکا، مالزی، فیلیپین، هند و اندونزی

شرکت های تولید کننده دارای برندهای مختلفی هستند که می توان از برند نوترا و علاوه براین مولتیکام در این خصوص نام برد. محصولات این برندها را می توانید از فروشگاه های مختلفی خریداری نمایید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست