Rate this post

کاکائو یکی از محصولاتی است که دارای کارایی زیادی می‌باشد. موارد مصرف کاکائو بسیار گسترده است اما اصلی‌ترین کاربرد آن در شکلات‌سازی است. این محصول از دانه‌های درخت کاکائو تهیه می‌شود. درخت کاکائو در کشورهای مختلفی کشت می‌شود. بیشتر کشورهای اروپایی نیز درزمینهٔ تولید و عرضه پودر کاکائو فعالیت دارند. پودر کاکائو اروپایی از مرغوب‌ترین و معتبرترین پودرهای کاکائو خارجی است که در بازار ایران به فروش می‌رسد. این نوع محصول در دو نوع پودر کاکائو طبیعی و پودر کاکائو آلکالایز با ویژگی‌های خاص عرضه می‌شود.

معرفی برندهای مرغوب پودر کاکائو اروپایی

برندهای مرغوب پودر کاکائو اروپایی

در اینجا قصد داریم به معرفی برندهای مرغوب پودر کاکائو اروپایی بپردازیم. وقتی صحبت از برندهای کاکائو اروپایی می‌شود؛ ناخودآگاه کیفیت بالا و رنگ دهی عالی به ذهن مشتریان خطور می‌کند. بیشتر برندهای اروپایی دارای استانداردهای لازم هستند و با بهترین کیفیت ارائه می‌شوند. به‌طورکلی برخی از برندهای پرفروش و معتبر کاکائو اروپایی عبارت‌اند از:

  • پودر کاکائو کارگیل هلندی: کارگیل یکی از برندهای معتبر است که در چندین کشور مختلف ازجمله اسپانیا و هلند دارای کمپانی می‌باشد. این برند بیشتر درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایز فعالیت می‌کند. برند کارگیل دارای رنگی تیره و عطری عالی می‌باشد. پودر کارگیل به‌صورت فله‌ای و در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی عرضه می‌شود.
  • پودر کاکائو لوکس فاین آلمان: یکی دیگر از برندهای معتبر کاکائو اروپایی، لوکس فاین آلمان است. دانه‌های این محصول در غرب آفریقا کشت می‌شود و در آلمان فرآوری می‌گردد. لوکس فاین درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایز و نچرال فعالیت دارد. کاکائو نچرال آن دارای 10 تا 12 درصد چربی و پودر کاکائو آلکالایز لوکس فاین دارای 20 تا 22 درصد چربی می‌باشد.
  • پودر کاکائو اپرا فرانسوی: پودر کاکائو اپرا فرانسوی نیز از کیفیت مناسبی برخوردار است و با سایر برندهای اروپایی قابلیت رقابت دارد. این پودر دارای رنگی نسبتاً تیره است و در بسته‌بندی 25 کیلوگرمی به فروش می‌رسد.

لیست قیمت انواع پودر کاکائو اروپایی

پودر کاکائو اروپایی

لیست قیمت انواع پودر کاکائو اروپایی تقریباً در یک رنج قیمت می‌باشد. این پودرها نسبت به پودرهای کاکائو آفریقایی و ترکیه‌ای دارای قیمت بیشتری هستند. البته قیمت این محصول با توجه به برند، نوع پودر کاکائو و درصد چربی متفاوت است.

واردات پودر کاکائو از طریق کشورهای مختلف

واردات پودر کاکائو از طریق کشورهای مختلف

واردات پودر کاکائو از طریق کشورهای مختلف صورت می‌گیرد. به همین دلیل در بازار ایران انواع برندهای آفریقایی، هلندی، اسپانیایی، فرانسوی و ترکیه‌ای پودر کاکائو موجود است. بیشتر برندهای اروپایی از طریق شرکت‌های ترکیه‌ای وارد می‌شوند.

عمده‌فروشی پودر کاکائو مرغوب خارجی

عمده‌فروشی پودر کاکائو مرغوب خارجی

سورن یکی از مراکز عمده‌فروشی پودر کاکائو مرغوب خارجی است. می‌توان انواع برندهای کاکائو اروپایی را با کمترین قیمت و به‌صورت عمده از این مجموعه خریداری کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از مشخصات محصولات با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای