تافی شکلات صادراتی ایران برای افغانستان | سورن

صادرات شکلات ایرانی به افغانستان از طریق مجموعه تولید و تامین شکلاتیران با همکاری کامل با صادر کنندگان ایرانی ، تاجران افغانی و همینطور نمایندگان و همکاران آنها در ایران سالانه در حال انجلم و هر ساله رو به افزایش می باشد.

شکلات های ایرانی در طول سالیان اخیر با افزایش تنوع و کیفیت در بسیاری از بازارهای جهانی فرصت حضور پیدا کرده اند و امروزه تاجران کشورهای زیادی از دنیا برای تعامل و خرید شکلات از ایران اقدام می نمایند. در حال حاضر شکلات ایران به بیش از 67 کشور در دنیا وارد شده است که این آمار در حال افزایش می باشد. با افزایش تقاضا و خرید و فروش شکلات ایرانی هم در بازارهای داخلی  و هم در بازارهای خارجی ، شاهد فعالیت بیشتر در زمینه تولیدات نیز هستیم. در سال های ابتدایی تولید شکلات در ایران ، تنها چند کارخانه قدیمی تولیدات خود را عرضه می کردند که با پیشرفت تکنولوژی و علم کارخانه های زیاد دیگری نیز به این ها اضافه شدند. از جمله کارخانه های فدیمی می توان به تولیدی های زیر اشاره کرد:

صادرات شکلات ایرانی

  • کازخانه شکلات سازی آیدین

شکلات آیدین یکی از قدیمی ترین و شاید معروف ترین شکلات ساز ایرانی در بین کشورهای داخلی می باشد. آیدین با سابقه تولید بیش از 60 سال دارای تنوع بسیار زیاد در تولید انواع شکلات شیرین ، شکلات تلخ ، آبنبات ، تافی ، شوکو رول ، ویفر ، بیسکوییت و غیره دارد. آیدین به خاطر شناخت بیشتر محصولاتش و به اصطلاح معروفیت آن ، یک برند نسبتا  گران تر در بین کارخانه های ایرانی است و در بسیاری از کشورهای خارجی نیز نماینده مستقیم دارد.

صادرات شکلات ایرانی

  • کارحانه شکلات سازی شونیز

شکلات سازی شونیز نیز از جمله قدیمی های ایران در تولید شکلات در ایران است. شونیز نیز دارای محصولات متفاوتی از جمله انواع شکلات تلخ ، شکلات کادویی ، کیک ، بیسکوییت ، تافی و آبنبات و غیره می باشد. شکلات شوینز هم از جمله شکلات های نسبتا گران تر در ایران است.

 

  • کارخانه شکلات شیرین عسل

شرین عسل نیز جزو برندهای معتبر و قدیمی و دارای محصولات بسیار زیادی از جمله شکلات و تافی ، آبنبات ، ویفر ، آدامس و غیره می باشد.

صادرات شکلات ایرانی

پرفروش ترین شکلات صادراتی ارزان برای افغانستان

همانطوری که عنوان شد ، صادرات شکلات ایرانی در کشورهای زیادی انجام می شود. اما در میان این کشورهای بیشترین سهم مربوط ره افغانستان و عراق می باشد. اما پرفروش ترین شکلات صادراتی برای افغانستان کدام است؟

تاجران کشورهای همسایه ایران یعنی افغانستان ، عراق ، پاکستان و غیره ، معمولا به دنبال خرید شکلات ارزان ایرانی هستند و قیمت ارزان را ترجیچ می دهند. در این خصوص بیشترین تنوع و آمار صادرات مربوط به انواع تافی و آبنبات می باشد. مجموعه ما با تولید و عرضه ارزان ترین انواع شکلات تافی و آبنبات در ایران در کنار تنوع بسیار بالا و کیفیت مناسب  ، فرصت های بسیار مناسبی برای تعامل با تاجران جهت صادرات شکلات به افغانستات فراهم نموده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی و فروش در تماس باشید.

صادرات شکلات ایرانی

انواع شکلات صادراتی ایرانی

بهترین و مناسب ترین انواع شکلات صادراتی ایران که بیشترین تقاضا را دارند ، شامل موارد ریر هستند:

  • انواع شکلات تافی میوه ای
  • انواع شکلات تافی رولن
  • انواع شکلات تافی ترش
  • انواع شکلات تافی کاکائو
  • انواع آبنبات

صادرات شکلات ایرانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید شکلات صادراتی ایران به افغانستان با ما در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
فهرست