Rate this post

صادرات شکلات به عراق

صادرات شکلات به عراق در طی سالیان گذشته همواره با رشد و توسعه همراه بوده است و از دلایل این امر می توان به این اشاره کرد که تولیدات و محصولات مرتبط با صنعت شکلات ، همواره در سطح جهان از تقاضای بالایی برخوردار است و لذا همین ویژگی، سودآوری قابل توجهی را برای چنین عرصه‌ای فراهم کرده است.

بررسی وضعیت صادرات انواع تافی شکلات های ایران Toffee Iran

صادرات شکلات‌ به عراق بخصوص ایرانی به برخی کشور‌های آسیای میانه شرقی، حاشیه خلیج فارس، کانادا، استرالیا و غیره، توانمندی‌های موجود حاکی از توان رقابتی و صادراتی هر چه بیشتر در بازار کشور‌های خارجی است.

اگرچه می‌توان با تدبیر، این محصول را به یکی از کالا‌های جایگزینِ صادراتِ غیرنفتی مبدل کرد.لزوم توجه به بسته بندی تولیدات ایرانی به عنوان رکنی مهم و اثرگذار در ارتقای جذابیت کالای داخلی محسوب می شود.

برخلاف بسیاری از عرصه‌ها که متاسفانه به موضوع بسته بندی بصورتی حرفه‌ای نگریسته نمی‌شود، در صنعت شکلات سازی تلاش شده به بسته بندی اقلام تولیدی توجه ویژه‌ای شود.

بسته بندی های انواع تافی شکلات و آبنبات های تولیدی کارخانه در انواع 500 گرمی ، یک کیلویی و سه کیلویی و در کارتن های 12 کیلوگرمی به صورت استاندارد انجام و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

همکاری جهت فروش و صادرات از کارخانه تافی ایران Toffee Iran

یکی از مقاصد اصلی صادرات شکلات و تافی در کشورهای هدف صادراتی  کشور عراق است.

صادرات شکلات به عراق امروزه یک امر مهم تلقی می شود.

با توجه با روابط نزدیک و مراودات فراوان ایران و عراق در طول سالیان اخیر و نزدیکی فاصله مسافتی دو کشور و وجود مرزهای مشترک  همانند مهران، چذایه، سومار و غیره و همچنین آشنایی فرهنگی مردم  هر دو کشور با هم موقعیت خوبی برای تجار ایرانی و عراقی فراهم کرده است.

شرکت تافی ایران  toffee Iran دارای شناخت کافی و تجربه و تخصص طولانی از پروسه های صادرات به کشور عراق را دارد.

همچنین با دارا بودن شرکت تخصصی و کارشناسان مقیم در عراق، و همچنین اطلاعات، ارتباطات و منابع کافی در حوزه تامین و تولید انواع شکلات از جمله شکلات مغزدار، شکلات تلخ، شکلات کادویی، شکلات فله ای، تافی مغزدار در انواع طعم ها و رنگ ها و همچنین بسته بندی های متنوع و شکیل همراه با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان و رقابتی، آماده هر گونه همکاری در زمینه مشاوره و فروش عمده شکلات به تاجران عزیز می باشد.

شرایط خرید مستقیم از شرکت شکلات کارخانه  تافی ایران

کارخانه  تافی ایران 
شرکت شکلات کارخانه  تافی ایران

شرکت کارخانه تافی ایران Toffee Iran، یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین کارخانه های تولیدی انواع شکلات تافی و آبنبات در ایران می باشد که اصلی ترین فعالیت آن تولید و صادرات شکلات می باشد. انواع تافی آبنبات تولیدی کارخانه تافی ایران در طعم های مختلف و متنوع و بسته بندی های استاندارد ساخته و عرضه می شود. ظرفیت بالای تولید در شرکت تافی ایران ، سبب شده تا درخواست های صادراتی متقاضیان که معمولا در تناژهای بالا و کانتینری هست ، به سرعت در کمترین زمان تولید و تحویل گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید از کارخانه تافی ایران با واحد فروش در تماس باشید. صادرات شکلات به عراق از اصلی ترین مقاصد صادراتی است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای